Omzu çarptı diye neredeyse iş arkadaşını öldürüyordu

banner37

Lefkoşa’da bir işyerinde paketçi olarak çalışan Erol Özer, iş arkadaşı Nadir Kaverlioğlu’nu kendisine omuz attığı gerekçesiyle sol karın boşluğundan ve kolundan bıçakla yaraladı

banner87
Omzu çarptı diye neredeyse  iş arkadaşını öldürüyordu
banner90
banner99

Emine UYSAL ÇALUDA

   Lefkoşa’da bir işyerinde akıl almaz bir bıçaklama olayı yaşandı.

Paketçi olarak çalışan 21 yaşındaki Erol Özer, aynı işyerinde garson olarak çalışan 19 yaşındaki Nadir Kaverlioğlu’nu kendisine omuz attığı gerekçesiyle sol karın boşluğundan ve kolundan bıçakla yaraladı.

   “Yaralama”, “Vahim zarar”, “Kanunsuz bıçak taşıma” ve “Kavga” suçlarından gözaltına alınan zanlı Erol Özer, dün yargı huzuruna çıkarıldı.

   Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Temay Sağer’in huzurunda görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında, KKTC Başsavcılığı adına Savcı Volkan Kayabaş, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görevli polis memuru Mustafa Sensev’i dinletti.

   Mahkemede yeminli şahadet veren Sensev, 27.12.2019 tarihinde saat 08.30 raddelerinde Lefkoşa'da bir işyeri içerisinde paketçi olarak çalışmakta olan Lefkoşa 'da sakin Erol Özer’in kendisine omuz attığı gerekçesi ile garson olarak çalışmakta olan Nadir Karavelıoğlu ile işyerinin arka tarafında bulunan Lemar alışveriş merkezi oto park içerisine gidip kavga ettiklerine vurgu yaptı.

   Polis memuru Mustafa Sensev’in, kavga esnasında Erol Özer’in kanunsuz olarak elinde bulundurduğu henüz tespit edilemeyen kesici ve delici bir cisim ile Nadir Karavelioğlu'nun sol ön kol arka kısmına ve sol karın bölgesine bıçak sokup yaralayarak, vahim bedensel zarara uğrattığına dikkat çekti.

   Sensev, aynı tarihte Erol Özer’in olay mahallinde tespit edilmiş olup Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nden temin edilen derdest emri ile tutuklandığını kaydetti.

   Sensev, müştekinin hayati tehlikesinin olmadığını ve tedavisinin halen devlet hastanesinde cerrahi serviste sürdüğüne değindi.

   Alınacak ifadeler, incelenecek kamera görüntüleri olduğunu işaret eden Sensev, zanlının bu aşamada tahkikatın salimen yürütülmesi için üç gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

   Zanlı mahkemede herhangi bir şey söyledi. Yargıç Temay Sağer, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının üç gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108