Önlem, kazadan sonra geldi

banner37

Yetersiz önlem nedeniyle önceki akşam baba-oğul 2 kişiyi ölümle burun buruna getiren trafik kazasının ardından, LTB, Dr. Fazıl Küçük Bulvarı’nda devam eden çalışma alanındaki tedbirleri artırdı

Önlem, kazadan sonra geldi
banner8

Doğan SAMER

 Lefkoşa Dr. Fazıl Küçük Bulvarı’nda önceki akşam meydana gelen trafik kazasının ardından, Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), alt yapı çalışması yaptığı alandaki önlemleri artırdı.

   Yetersiz önlem nedeniyle içerisinde baba-oğul olan iki kişinin bulunduğu otomobil Lefkoşa Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde seyrederken, yolda çalışma olduğunu son anda fark ederek yoldan çıkmış ve belediyeye ait park edilmiş kamyona çarpmıştı.

banner134
   Baba-oğul iki kişiyi ölümle burun buruna getiren bu trafik kazasının ardından, dün sabaha kadar belediyeden bir ekip, araçla olay yerinde nöbet tuttu, hava aydınlandıktan sonra ise alt yapı çalışmasının yapıldığı alandaki önlemler artırıldı.

   Yol üzerinde çalışma olduğu ve trafiğin tek şeride düştüğünü gösteren uyarı levhalarının sayısı artırılarak sürücüler metreler öncesinden bilgilendirilmeye başlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75