Polis, silahın kullanılıp, kullanılmadığını araştırıyor

banner37

Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden kaçtıktan sonra kiraladığı araçta tabanca bulunan Hasan Polili’nin yakalandığı güne kadar nerede, ne yaptığı halen bilinmiyor

Polis, silahın kullanılıp, kullanılmadığını araştırıyor
banner90
banner99

Kiraladığı araçta tabanca unutunca Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden kaçtığı da ortaya çıkan Hasan Polili ile ilgili polisin soruşturması devam ediyor.

Hastaneden kaçtığı eylül ayından yakalandığı 2 Kasım tarihine kadar nerede ne yaptığı araştırılan Polili’nin kiralık araçta unuttuğu tabancanın da herhangi bir suçta kullanılıp kullanılmadığı soruşturuluyor.

Hafta sonunda yakalanarak hakkında 3 gün tutukluluk emri alınan Polili bugün yeniden Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarılacak.

Alsancak’ta faaliyet gösteren bir kiralık araç şirketi, Lapta Karakolu’nu arayarak, kiralamış oldukları ve geri aldıkları aracın içerisinde temizlik yapıldığı esnada tabanca bulunduğunu polise bildirmişti.

Polis söz konusu şirkete gidip araçtaki markası belli olmayan 7.65 mm silahı emare almıştı.

Yapılan soruşturmada zanlının 29 Eylül-2 Kasım tarihleri arasında aracı kiraladığı tespit edilmişti.

Zanlı Girne’de tespit edilerek tutuklanırken, yapılan soruşturmada Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden kaçtığı ortaya çıkmıştı. Hafta sonu mahkemeye çıkarılarak hakkında 3 gün tutukluluk emri alınan zanlı bugün yeniden mahkemeye çıkarılacak.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75