Polisiye Olaylar

banner37

banner87
Polisiye Olaylar
banner90
banner99

07.04.2020 tarihinde, saat 13:45-14:45 saatleri arasında, Dağyolu’nda A.Y.(K-39)’nin kalmakta olduğu ikametgahta ve aracında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada; 13 adet tam ve iki adeti yarım olmak üzere extasy türü hap, yaklaşık 4 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, yaklaşık 4 gram ağırlığından metamfetamin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan metal öğütücü, içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan iki adet elle sarılmış sigara izmariti ve uyuşturucu madde içiminde kullanıldığına inanılan bir adet kırık ampul ve metal boru bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs ve söz konusu ikametgahta misafir olarak bulunan B.S.(E-35) tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM

06.04.2020 tarihinde, saat 15:00 sıralarında, Boğaztepe de sakin Isaac Zelig LERNER (E-74), Turnalar-Kantara arasında toprak yol içerisinde yürüyüş yaptığı esnada aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

07.04.2020 tarihinde, saat 00:15 sıralarında, Gazimağusa’da, Asım SERİNOVA(E-47), 15 Ağustos Bulvarı üzerinde bulunan ikametgahı içerisinde, muhtemelen kırık cam parçalarının üstüne düşmesi sonucu sol ayak baldır kısmından yaralanarak ambulans ile hastaneye kaldırıldığı sırada yaşamını yitirmiştir. Müteveffanın cesedi üzerinde doktor tarafından yapılan dış muayenede herhangi bir darp veya cebir izine rastlanılmamıştır. Asım SERİNOVA’nın kesin ölüm sebebi yapılacak otopsisinin ardından belli olacaktır. Soruşturma devam etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75