Polisiye Olaylar!

banner37

Polisiye Olaylar!
banner90
banner99

Gayretköy’de dün R.M.K.’nin (K-29)  evinde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada, yaklaşık 2 gram ağırlığında kokain ile yaklaşık 2 gram ağırlığında eroin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınırken, bahse konu şahıs tutuklandı. 

banner134
MİSAFİR OLDUĞU EVE POLİS GELİNCE TABANCAYI PENCEREDEN ATTI, EVDE UYUŞTURUCU BULUNDU

Öte yandan dün Gazimağusa’da, A.Ö.’nün (E-29) evinde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan arama sırasında, evde misafir olarak bulunmakta olan A.C.’nin (E-27) tasarrufunda bulundurduğu, üzerinde şarjörü ve içerisinde 8 adet mermisi bulunan 7.65 mm çapındaki tabancayı pencereden dışarı attığı tespit edildi. 
Evde yapılan aramada, içerisinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan 1 ucu yanık sarma sigara ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 1 hassas terazi bulunarak emare olarak alındı. 
Bahse konu şahıslar (A.Ö. ve A.C.) ile yine aynı ikametgahta misafir olarak kalmakta olan Y.A.A.A.(K-24), İ.İ.(E-30), C.S.(E-22) ve G.A.(E-23) tutuklandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75