Polisiye Olaylar!

banner37

Polisiye Olaylar!
banner90
banner8

Lefkoşa’da dün M.A.R.M.A.Q.(E-23) ve A.A.M.A.(E-24), saat 22:00’den sonra sokağa çıkma yasağını ihlal ettikten sonra, Osmanpaşa Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Dereboyu Market isimli iş yeri önünde kilitli vaziyette bulunan buzdolabının kapısına hasar yaparak açtıktan sonra içerisinden çeşitli miktarlarda içeceği çaldı. 
Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen soruşturma kapsamında bahse konu şahıslar tespit edilerek tutuklandı. Üzerlerinde yapılan aramada bir adet kanunsuz bıçak ve yeşil reçeteye tabi 21 adet hap, kalmakta oldukları ikametgahta yapılan aramada ise yaklaşık 15 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı. 
Bahse konu şahıslar tutuklandı. 

HIRSIZLIK     

banner134
Ozanköy’de 9-12 Mayıs tarihleri arasında Şükrü Tosun’a ait ikametgahın avlusunda bulunan havuz motoru odası içerisinde muhafaza edilen, bir adet havuz motoru ve su boruları çalındı. 
Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen Y.A.E.(E-25) tutuklandı.

VAHİM ZARAR    

Esentepe’de 14 Mayıs tarihinde Şençağ Market önünde H.G.S. (E-25), kendisini market içerisine maskesiz almayacağı konusunda uyardığı gerekçesiyle  Mehmet Şençağ’ı göğsünden itip yere düşürmek suretiyle adı edilenin sol dirseğinin kırılmasına sebep oldu. 
Bahse konu şahıs tutuklandı. 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75