Polisiye Olaylar!

banner37

Polisiye Olaylar!
banner90
banner99

Lapta yürüyüş yolunda arkadaşlarının arabasına daha önceden zarar verdikleri gerekçesiyle D.Y.,  E.G. ve R.U.’yu ciddi şekilde darp eden ve R.U.’nun çenesinin kırılmasına sebep olan 7 kişi tutuklandı.
Polis açıklamasına göre 29 Ağustos gecesi saat 03.00 sıralarında meydana gelen ve D.Y. (E-20), M.K. (E-25), A.V. (E-26), Ç.G. (E-21), A.G.D. (E-22), C.Ö. (E-21) ve T.Ö.’nün (E-24) tutuklandığı olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

HIRSIZLIK 

banner134
Girne’de faaliyet gösteren bir kumarhanede bir müşteri tarafından unutulan para cüzdanı ve içerisinde bulunan 1000 TL nakit para, kimlik kartı ve sürüş ehliyetinin çalınması olayıyla ilgili yürütülen ileri soruşturmada zanlı olarak görülen K.A.(E-37) yurt dışına çıkış yapmaya çalıştığı sırada tespit edilerek tutuklandı.
Polis 29 Ağustos’ta meydana gelen olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

AKDENİZ-YAYLA ARASINDA YANGIN

Eski Akdeniz yolu ile Yayla arasında, yol kenarında, tespit edilemeyen bir sebepten dolayı çıkan yangın sonucunda bir şahsa ait limon bahçesi içerisindeki 9 limon ağacı kısmen yanarak zarar gördü.
Polis açıklamasına göre, dün saat 16.45’te çıkan ve itfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75