banner6

Polisiye olaylar: Marketten çaldıklarını başka markete sattılar

banner37

Girne’de çıkan bir kavgada arayan giren Hasan Perinçek isimli şahıs bıçakla sırtından yaralandı.

Polisiye olaylar: Marketten çaldıklarını başka markete sattılar
banner8

Polis Basın Bülteni’ne göre, Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde, A.M.(E-37), 175 mlgr alkollü iken aralarında çıkan tartışmada N.A’yı.(K-25) tokat atarak darp etti. A.M araya girmek isteyen Hasan Perinçek’i ise bıçak ile sırtından yaraladı.

Perinçek, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisini müteakip cerrahi serviste müşahede altına alındı. . A.M tutuklandı. 

Ev açma

İskele’de, Emine Samani’nin evine hırsız girdi. Eşyaları karıştıran R.Ç. (E-51)  ev sahibi tarafından fark edilince bir şey çalmadan kaçtı.  R.Ç. aynı gün polis tarafından tespit edilerek tutuklandı.

Çaldıklarını başka markete sattılar

banner134

Yeşilköy’de faaliyet gösteren “Bayram Market” isimli iş yeri açılarak içerisinden 6 şişe bira, 3 şişe viski, 9 karton sigara ve 2 paket kuru yemiş çalındı.

Polis  yürüttüğü geniş çaplı soruşturmada   hırsızlığın M.N. (E-25) ve F.D.(E-20) tarafından işlendiğini ve Bayram Market’ten çalınan muhtelif markalarda sigaraların Z.İ.(E-17) tarafından Pamuklu’da faaliyet gösteren “Enes Market”e 640 TL’ye  satıldığını tespit etti.
 
Söz konusu şahıslar ile sigaraları değeri altında  satın alan market işletmecileri A.G.(K-34) ve E.G.(E-34)  tutuklandı.

Ev arkadaşının parasını çaldı 

Lefkoşa’da Avni Efendi Sokak üzerinde bulunan ikametgah içerisinde M.D.(E-22), aynı evde birlikte kaldığı Mehmet Yılmaz’ın  pantolonunun cebinde bulunan 1000 TL para ile bavulunu çaldı. M.D tutuklandı

Yangın

Gazimağusa’da Fazıl Polatpaşa Bulvarı üzerinde bulunan İzzet Teman’a ait ofis içerisinde, muhtemelen çöpe atılan sönmemiş sigara izmaritinden dolayı  çıkan yangında,  bir adet ahşap dolap, iki adet ahşap masa, bir adet dizüstü bilgisayar, bir adet printer, bir adet ofis sandalyesi, ahşap kapı, ahşap pencere, bir adet floresan lamba, yaklaşık 15 metre  elektrik kablosu, muhtelif ofis eşyaları yanarak zarar gördü.

Yangın itfaiye tarafından söndürüldü. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2017, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88