banner6

POLİSİYE OLAYLAR: Nefes borusuna yiyecek kaçtı, hayatını kaybetti

banner37

Yeşilyurt’ta dün 36 yaşındaki Serpil Bayram, evinin mutfağında rahatsızlanarak hayatını kaybetti.

POLİSİYE OLAYLAR: Nefes borusuna yiyecek kaçtı, hayatını kaybetti
banner99

Yapılan otopside Bayram’ın, solunum borusunun gıdaya bağlı tıkanması sonucu nefessiz kalarak boğulduğu tespit edildi.

Polis basın bültenine göre, dün sabah hayatını kaybeden Serpil Bayram’a bugün Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde otopsi yapıldı.

Yenierenköy’de ölüm 

Yenierenköy’de 27 yaşındaki Bessam Sarı dün yarım inşaat bir bina içinde ölü bulundu. Sarı’nın kendi canına kıydığı belirtildi.

Lefkoşa’da uyuşturucu

Lefkoşa’da N.K.’nin (K-38) evinde polis tarafından dün yapılan aramada, hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan yaklaşık 13 gram ağırlığında madde bulunarak emare olarak alındı. 

N.K. tutuklandı. 

Kanunsuz ateşli tabanca tasarrufu 

Yeniboğaziçi’nde A.T.’nin (E-46) evinde polis tarafından dün yapılan aramada, bir 7,65 mm çapında tabanca, şarjörü, 11 canlı mermi ve 30 tane çeşitli çaplarda boş kovan bulunarak emare olarak alındı. 

A.T. tutuklandı.

Gazeteciye saldırı

Girne Kaza Mahkemesi’nde dün bir uyuşturucu davası için mahkemeye getirilen tutukluların yakınlarının gazetecilere saldırısı da polis bülteninde yer aldı.

Polis açıklamasına göre, mahkeme avlusunda bulunan Y.A.T.A.T. (E-24), polis tarafından mahkemeye getirilen tutukluların fotoğraflarının çekilmesini engellemek amacıyla, gazeteci Devrim Demir’in elindeki fotoğraf makinesine vurup lensini kırdı. Zanlı, hem fotoğraf makinesinde hasara yol açmaktan hem de uygunsuz harekette bulunmaktan tutuklandı.

Akçay ve Aygün’de yangın

Akçay'da dün, Mehmet Dilim'in ambar olarak kullandığı kerpiç binada henüz tespit edilemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. 

Yangın sonucu binada bulunan 2 gazlı soba, muhtelif giyim eşyaları, 9 kalas ve 20 metrekarelik hasırdan mamul tavan malzemesi tamamen yanarak zarar gördü. 

Öte yandan Aygün’de de dün Nevin Öztürk’ün evinde mutfak bölümünde mikro dalda fırınının takılı olduğu elektrik fişinin kısa devre yapması sonucu yangın çıktı. 

Yangında elektrikli çaydanlık, mikro dalga fırın, mutfak dolabı ve tavan suntası tamamen, bir tahta kalas ise kısmen yandı. 

Yangınlar itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Polisin soruşturması sürüyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2017, 16:08
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104