banner6

Polislere tornavidayla saldırdı

banner37

Lefkoşa ve Güzelyurt polisi, Hasan Harmanlı’nın evine düzenlediği operasyonda uyuşturucu olduğuna inanılan maddeler ele geçirdi. Zanlının, polislerin eve girmesini engellemeye çalıştığı belirtildi

Polislere tornavidayla saldırdı
banner150

banner150

banner99

Güren TİLKİ

Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Şubesi ekibi ile Güzelyurt Polis Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Güzelyurt çarşısında Hasan Harmanlı’nın ikemetgahına yaptığı operasyonda 1.5 grama yakın bonzai ve uyuşturucu olduğu tahmin edilen 5 adet hap ele geçirdi.

Zanlının eve girmeye çalışan polislere, tonavidayla saldırdığı belirtildi.
   Zanlı Hasan Harmanlı, dün Güzelyurt Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Mine Gündüz Serden’ın huzuruna çıkarıldı ve hakkında 2 gün tutukluluk emri alındı.

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Şubesi’nde görev yapan polis memuru Murat Döşenci, 17 Temmuz’da öğle saatlerinde Güzelyurt’ta bir eve yaptıkları opersayonda 1.5 grama yakın bonzai ve 5 adet uyuşturucu olduğuna inanılan hap tespit ederek, emare aldıklarını söyledi.

İkemetgah içerisine girmeye çalıştıkları esnada zanlı Hasan Harmanlı’nın tornavidayla polislere saldırıda bulunduğunu ifade eden Döşenci, zanlının etkisiz hale getirildikten sonra evde arama yapıldığını belirtti.

Yargıç Mine Gündüz Serden, zanlının 2 gün poliste tutuklu kalmasını ayrıca, hastanede tedaviden de geçirilmesi emrini verdi.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 21:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104