Sahilde yürüyen kadınla seks yapmak istedi!

banner37

İskele’de sahilde yürüyüş yapan yabancı uyruklu kadına cinsel tacizde bulunan Muzaffer Mazlum, geçmiş suçları ve kalacak bir yeri ve geliri olmadığı gözünde bulundurularak, hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderildi

Sahilde yürüyen kadınla seks yapmak istedi!
banner8

ÇOK SAYIDA SUÇ DOSYASI VAR… Mahkemede şahadet veren polis memuru, zanlının, 17.05.2019- 03.06.2020 tarihleri arasında İskele’de işlemiş olduğu ahlaka ve adaba aykırı hareket, kavga, rahatsızlık, sokağa çıkma yasağına itaatsizlik ve kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu suçlarından dolayı aleyhinde dosyaların tanzim edildiğine dikkat çekti

Ayşe BULUT

   İskele’de, sahilde yürüyüş yapan yabancı uyruklu bir kadına cinsel tacizde bulunan Muzaffer Mazlum, geçmiş suçları ve kalacak bir yeri ve geliri olmadığı gözünde bulundurularak, hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderildi.

   3 Haziran’da meydana gelen olayla ilgili olarak tutuklanan Mazlum, suçunu kabul etti ve yargılanacağı güne kadar, 3 ayı geçmeyen bir süre, hükümsüz tutuklu olarak cezaevinde yatacak.

   Çirkin olayla ilgili olarak tutuklanan zanlı Muzaffer Mazlum, dün İskele’de mahkeme huzuruna çıkarıldı.

   Mahkemede yeminli şahadet veren tahkikat memuru Tunahan Gökalp, zanlı Muzaffer Mazlum’un şiddet kullanarak cinsel saldırı, cinsel taciz, darp ve kanunsuz bıçak taşımak suçlarından methalder olduğunu söyledi.

banner134
   Gökalp, 3 Haziran’da saat 11.35 sıralarında İskele’de Muzaffer Mazlum’un,  Onur Camping sahilinde yürüyüş yapmakta olan yine İskele’de sakin Nataliya Tikomoriva’yı bileğinden tutup darp ettikten sonra, kendisine İngilizce olarak “seninle seks yapmak istiyorum demek” suretiyle cinsel saldırıda bulunup taciz ettiğini ifade etti.

   Polis memuru, kendisine hayır cevabını veren Nataliya Tikomoriva’ya tasarrufunda bulundurduğu sivri uçlu 13 santim ağız uzunluğu olmak üzere toplam 24 santim uzunluğundaki bıçağı göstererek “ya benimle seks, ya da bıçakla seni öldürürüm” diyerek şiddet kullanma tehdidinde bulunduğunu anlattı.

   Zanlının tutuklandığını, bıçağın emare alındığını ve kendisine dava tebliğ edildiğini belirten Tunahan Gökalp, Muzaffer Mazlum’un suçunu kabul ettiğini kaydetti.

   Polis memuru, zanlının geçmiş davaları hakkında da mahkemeye bilgi verdi.

   Gökalp, zanlının, 17.05.2019- 03.06.2020 tarihleri arasında İskele’de işlemiş olduğu ahlaka ve adaba aykırı hareket, kavga, rahatsızlık, sokağa çıkma yasağına itaatsizlik ve kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu suçlarından dolayı aleyhinde dosyaların tanzim edildiğine dikkat çekti.

   Zanlının bu tür suçları işlemeyi alışkanlık haline getirdiğine işaret eden polis memuru, serbest kalması halinde suç işlemeye devam edeceğini, bu nedenle yargılanıncaya kadar cezaevine gönderilmesini talep etti.

   Yargıç Tutku Candaş da talebi yerinde bularak, 3 ayı aşmayacak bir sürede hükümsüz tutuklu olarak merkezi cezaevine gönderilmesine emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75