'Saldırı bana ve belediyeye yapıldı'

banner37

Yenierenköy Belediyesi Ziyamet Çemberi üzerine kısa süre önce koyduğu “I love Yenierenköy” yazısına yapılan saldırıyı değerlendiren belediye başkanı Yeşilırmak isyan etti:

'Saldırı bana ve belediyeye yapıldı'
banner99

Ayşe BULUT

Yenierenköy Belediyesi Ziyamet Çemberi üzerine kısa süre önce koyduğu “I love Yenierenköy” yazısına önceki akşam çirkin saldırıda bulunuldu.

banner134
Önceki akşam bazı kişiler tarafından yapılan çirkin saldırı sonucu “I” harfi yerinden sökülerek başka bir yere atıldı. Kalbe delici alet ile vurarak zarar verilirken kalın saç ile yazılı “kalp” ve “yeni” yazısını yerinden söküldü.

Ziyamet polisi olayla ilgili soruşturma başlatırken dün öğle saatlerinde “I” harfi olayın yaşandığı bölgede bulundu ve polise teslim edildi.

Yurtdışında bulunan Yenierenköy Belediye Başkanı Emrah Yeşilırmak, yapılan saldırının kendisi ve belediyeye yapıldığını ifade ederek, bunu yapanların polis tarafından bulunup mahkeme huzuruna çıkarılması gerektiğini belirtti.

Yenierenköy Belediye Başkanı Emrah Yeşilırmak, yapılan bu saldırı bana ve belediyeye yapılmıştır. Toplum bilincinin de değişmesi gerekiyor. Artık kendimizi değiştirip kendimizi soyutlamamız gerekir bazı şeylerden artık toplum bilincinin kesinlikle ve kesinlikle geliştirilmesi lazım. Bu tarz olaylar bizi daha ileri değil geriye götürür.  İmkansızlık ve bu kadar ekonomik kriz içinde bölgemizin güzelleşmesine çaba harcarken, bu şekilde bilinçsiz insanların bunları yapması bizim hem umudumuzu hem hevesimizi kırmaktan başka bir şey değildir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75