Sevgilisini bıçakla yaraladı KIBRIS muhabirine saldırdı

banner37

Güzelyurt’ta, erkek arkadaşı Ekrem Zeden’i 7 santimetre uzunluğundaki bıçakla burnundan yaralayan Gülşen Tarım, tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı

banner87
Sevgilisini bıçakla yaraladı KIBRIS muhabirine saldırdı
banner90
banner8

Güren TİLKİ

Güzelyurt’ta, erkek arkadaşı Ekrem Zeden’i 7 santimetre uzunluğundaki bıçakla burnundan yaralayan Gülşen Tarım, çıkarıldığı mahkemede de KIBRIS muhabirine saldırdı.

“Yaralama”, “Ciddi darp” ve “Mülke tecavüz” suçlamalarıyla tutuklanan Gülşen Tarım, dün, Güzelyurt Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Gülşen Tarım, mahkeme avlusunda görüntü alan KIBRIS Gazetesi muhabiri Güren Tilki’ye sağ ayağı ile darp edip, ağza alınmayacak sözler sarf etti.

Yargıç Mine Gündüz Serden’in huzurunda görüşülen davada savcı Damla Güçlü, Güzelyurt Polis Müdürlüğü’nde Adli Şube’de görev yapan polis memuru Sadi Sancak’ı tanık olarak dinletti.

banner134
Mahkemede yeminli şahadet veren Sancak, Güzelyurt’ta, 21 Temmuz 2019 tarihinde, saat 01.45 sıralarında,   Ekrem Zeden’e ait ikametgahın oturma odasında, Gülşen Tarım’ın evden gitmesi için tartışma çıktığını anlattı. Sancak, bu esnada, Gülşen Tarım’ın, sehpa üzerinde durmakta olan 7 santimetre büyüklüğündeki bıçağı eline alıp Ekrem Zeden’in yüzüne doğru sallayarak burnunun sol deliğini dıştan içe doğru 3 cm kesmek suretiyle yaraladığını belirtti.

Polis memuru Sadi Sancak, zanlı Gülşen Tarım’ın olay mahallinden kaçtığını söyledi.

Sancak, müştekinin Cengiz Topel Hastanesi acil servisinde gördüğü ilk yardım tedavisinin ardından taburcu edildiğini kaydetti.

Gülşen Tarım’ın ise polis tarafından tutuklandığını ifade eden Sancak, olayda kullandığı ve sakladığı bıçağı bir evin avlusunda taşlar altında saklayıp daha sonra polise teslim ettiğini anlattı.

Savcı Damla Güçlü, zanlının, ciddi suçlarla bağı olduğuna ve özellikle basın mensubunu ciddi anlamda darp ettiğine vurgu yapıp, Merkezi Cezaevi’ne gönderilmesini talep etti.

Yargıç Mine Gündüz Serden, zanlının, davaları görüşülünceye kadar bir ayı geçmemek şartıyla Merkezi Cezaevi’ne gönderilmesine emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75