Şikayetini geri çekti

banner37

Bir markette, sıra yüzünden çıkan kavgada, Murat Akın’ı yaralamakla suçlanan Ahmet Bahçeci, teminatla serbest bırakıldı

Şikayetini geri çekti
banner90
banner99

Emine UYSAL ÇALUDA

Lefkoşa’da, bir markette, sıra yüzünden çıkan kavgada, Murat Akın’ı yaralamakla suçlanan Ahmet Bahçeci, teminatla serbest bırakıldı.

Mahkemede söz alan zanlı Ahmet Bahceci, “Olayda metal kullanılmadı” dedi.

banner134
“Yaralama” ve “Kanunsuz bıçak taşıma” suçlamalarıyla tutuklanan zanlı Ahmet Bahceci, dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Yargıç Cenkay İnan’ın huzurunda görüşülen davada, KKTC Başsavcılığı adına Savcı Aysın Bilgin, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görev yapan polis memuru Aygün Karagil’i tanık olarak dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Karagil, 20 Kasım’da, Lefkoşa’da, saat 19.40’ta, Şehit Arif Diktepe Sokak adresindeki Okay 21 apartmanının önünde bulunan kaldırım üzerinde, Ahmet Bahceci ile Murat Gargınsu bir taraf, Murat Akın ile Kasım Alkan diğer taraf olmak üzere, markette, sıra konusunda kavga ettiklerini belirtti.

Polis memuru Aygün Karagil, Murat Akın’ın şikayetini geri çektiğini söyleyerek, zanlının mahkemenin uygun göreceği teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Cenkay İnan, zanlının yargılanıncaya değin yurt dışına çıkışını yasaklayarak, KKTC vatandaşı bir kefilin 100 bin TL’lik şahsi kefalet senedi imzalaması ve haftada iki gün polise ispat-ı vücutta bulunması koşuluyla tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 09:57
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75