Suçunu kabul etti

banner37

Girne’de 9 Eylül’de tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu bıçakla Cengiz Atila ile Enes Bayhan'ı yaralayan zanlı Ahmet Karacuva, teminata bağlandı

Suçunu kabul etti
banner99

   Girne’de 9 Eylül’de meydana gelen yaralama meselesiyle ilgili aranan ve geçtiğimiz hafta sonu tutuklanan zanlı Ahmet Karacuva, dün yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı.

   Polis, zanlının gönüllü ifade verip suçunu kabul ettiğini söyledi. Soruşturmanın tamamlandığını kaydeden polis, zanlının teminata bağlanmasını talep etti.
   Mahkeme zanlının 50 bin TL şahsi kefalet senedi imzalaması ve iki kefilin 30’ar bin TL kefalet senedi imzalaması şartları ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.
   Polis, zanlı Ahmet Karacuva’nın 9 Eylül 2020 tarihinde saat 03.00 raddelerinde Girne'de Semih Sancar Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Kar Market isimli iş yerinin güney kısmında kaldırım üzerinde kimliği meçhul erkek bir şahsın, kendisine güldüğü gerekçesiyle Enes Bayhan ve Cengiz Atila’nın boğazlarını sıkarak darp ettiğini söyledi.

banner134
   Polis, zanlının tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu ve henüz tespit edilemeyen bıçağı Cengiz Atila'nın karnına 2 kez, göğüs kısmına 1 kez sokup, Enes Bayhan'ın da sağ el kısmına sallayıp yüzeysel sıyrık oluşmasına neden olduğunu belirtti.

   Polis olayın akabinde başlatılan soruşturmada birçok kamera kayıtlarının incelendiği ve zanlının Ahmet Karacuva olduğunun tespit edilmesi üzerine 19 Eylül’de tutuklandığını mahkemeye aktardı.

(Kamalı Haber)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75