Süleyman Köroğlu aleyhine getirilmiş dava yok

banner37

Anestezi uzmanı Dr. Süleyman Köroğlu’nun avukatları yazılı açıklama yaparak, Köroğlu’nun ne gözaltına alındığını ne de tutuklandığını açıkladı:

Süleyman Köroğlu aleyhine getirilmiş dava yok
banner8

Anestezi uzmanı Dr. Süleyman Köroğlu’nun “Gözaltına alındığı” ya da “Tutuklandığıyla” ilgili iddiaların gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Köroğlu’nun estetik ameliyatı esnasında yaşamını kaybeden Anıl Aktunçlar’ın ölümüyle ilgili ihmali olduğu şeklindeki bilgilerin de gerçeği yansıtmadığı, Dr. Köroğlu hakkında meseleyle ilgili aleyhine halihazırda getirilmiş bir dava da bulunmadığı açıklandı.

banner134

Dr. Köroğlu’nun avukatları Yusuf Ergüçlü ve Hüseyin Malyalı, yazılı açıklama yaparak süreç hakkında bilgi verdi.

Avukatlar “Öncelikle belirtmemiz gereken husus, müvekkilimiz Sn. Dr. Süleyman Köroğlu kesinlikle ‘gözaltına’ alınmamış veya ‘Tutuklanmamıştır’. Bu meseleyle ilgili aleyhinde de halihazırda getirilmiş bir dava bulunmamaktadır” dedi.

Açıklamada, “Henüz hakkında açılmış bir dava bile bulunmayan müvekkilimizin ‘suçlu bulundu’ algısı yaratılarak henüz başlamamış ve hakkında dava açılıp açılmayacağı hususu bile belli olmayan müvekkilimiz hakkında sanki bir dava açılmış ve mahkum edilmişçesine haberler yapılarak kamuoyunun hedefine konması hususu da izah edilebilir bir durum olmayıp sosyal, psikolojik ve ailevi yaşamının da alt üst olmasına sebebiyet vermektedir” denildi. 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 08:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75