banner6

Taciz zanlısı Berlin'e kaçtı

banner37

Lefkoşa’da 10 ile 11 yaşında iki erkek çocuğun, 33 yaşındaki B. P. isimli bir kişinin ciddi şekilde cinsel saldırısına maruz kaldığı iddia edildi. B. P.’nin güneye geçip Berlin’e kaçtığı öğrenildi

Taciz zanlısı Berlin'e kaçtı
banner90
banner99

Emine UYSAL

Ülkemizde son dönemde yaşanan cinsel suçlar infial yaratmaya devam ediyor. Başkentte, 14 ve 17 yaşındaki kızlarına 4 yıl boyunca ‘tehdit ve şantajla’ cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanan 43 yaşındaki ‘baba’nın şoku atlatılamamışken, dün de 33 yaşındaki bir erkek şahsın, 10 ve 11 yaşındaki iki erkek çocuğuna cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi. İsminin baş harfleri B.P., olan şahsın, olayın patlak vermesinden hemen önce Güney Kıbrıs’a kaçtığı oradan da Berlin’e gittiği iddia edildi.

Çocukların yaşadıkları cinsel saldırıyı çevrelerindeki kişilere ve ailelerine anlatmasıyla olayın ortaya çıktığı ve polise yansıdığı öğrenildi.

10 ve 11 yaşındaki iki erkek çocuğun aileleri önceki gün Lefkoşa Polis Müdürlüğü Adli Şube Amirliği’ne giderek B.P., hakkında suç duyurusunda bulundu.

B.P.’nin, olay polise yansımadan bir süre önce bir tanıdığına işlediği suçu itiraf ettiği ve polise gidip teslim olacağı konusunda söz verdiği ancak 29 Aralık tarihinde adanın güneyine kaçtığı oradan da Berlin’e gittiği öğrenildi

B.P.’nin, çevresindeki bu iki çocuğun yanı sıra başka çocuklara da cinsel istismarda bulunmuş olabileceğine dair ciddi bir şüphenin olduğu belirtildi. Lefkoşa Polis Müdürlüğü, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2017, 08:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104