Tahkikat bitmedi

banner37

Lokmacı Kara Sınır Kapısı’ndan giriş yapan ve tasarrufunda üç gram Hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunan zanlı A. S. T.’nin tutukluluk süresi 4 gün daha uzatıldı

Tahkikat bitmedi

Emine UYSAL ÇALUDA

Lokmacı Kara Sınır Kapısı’ndan geçtiğimiz gün giriş yaptığı esnada, tasarrufunda üç gram Hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunan zanlı A. S. T.’nin tutukluluk süresi 4 gün daha uzatıldı.

“Kanunsuz uyuşturucu madde ithal ve tasarrufu” suçlamasıyla tutuklanan zanlı dün sabah Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Yargıç Cenkay İnan’ın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına Savcı Ergin Atıcı, tanık olarak Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Cemal Ramiz’i dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Ramiz, zanlının 26 Eylül’de saat 15.00’te Lokmacı Kara Sınır Kapısı’ndan KKTC’ye giriş yapıp tutuklandığını yineledi.

Zanlının itiraf içerikli ifade verdiğini ve ifadenin teyidinin yapılması gerektiğini belirten Ramiz, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının dört gün daha tutuklu kalmasını talep etti.

Cenkay İnan, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının dört gün tutuklu kalmasına emir verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2018, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108

erotik shoperotic shop