banner6

Tamire bıraktığı arabası çalındı

banner37

1998 model beyaz renkli FK 698 plakalı Ford Courier marka van tipi aracını, tamir için Yenikent bölgesinde bulunan bir makiniste bırakan Kayhan Gökhan’ın aracı, kimliği meçhul şahıs veya şahıslar tarafından çalındı

Tamire bıraktığı arabası çalındı
banner99

Ahmet VAMIK

Tamir için makiniste bıraktığı aracını park ettiği yerde bulamayan Kayhan Gökhan, büyük şok yaşadı.

1998 model beyaz renkli FK 698 plakalı Ford Courier marka van tipi aracını tamir için Yenikent bölgesinde bulunan bir makiniste bıraktığını söyleyen Kayhan Gökhan, “makinistin yoğunluğu nedeniyle araç yaklaşık 3-4 ay boyunca makinistin evinin karşısındaki boş arazide kaldı. Makinist arabanın tamirini yapamadığı için bana anahtarlarını teslim etti. Ben de başka bir makinistle anlaşıp arabayı bulunduğu yerden çekici ile alacaktım.

Arabayı bulunduğu yerden almamız için de yaklaşık 1-1,5 ay gibi bir süre geçti. Çekici arabayı almak için Yenikent’e gittiği zaman ise arabayı olduğu yerde bulamadı. Araba kullanılabilir durumda değildi. Bu araç ya bir çekici ile ya da başka bir araçla çekilerek götürüldü” dedi.

banner134

15 gün önce polise şikâyetçi olduklarını söyleyen Kayhan Gökhan, halen araçtan bir haber alamadıklarını söyledi. Aracın çekilmiş olabileceği ihtimaline karşı Gönyeli Belediyesi’nden de bilgi aldıklarını kaydeden Gökhan, aracın belediye tarafından da çekilmediğini ifade etti.

KIBRIS Gazetesi aracılığıyla duyarlı vatandaşlardan yardım isteyen Kayhan Gökhan, beyaz renkli FK 698 plakalı Ford Courier marka van tipi araç hakkında bilgisi olan, gören ve duyan kişilerin 0533 875 05 58 numaralı telefona bilgi vermesini rica etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2017, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88