Tecavüz zanlısı amca halen aranıyor

banner37

12 yaşındaki yeğenine defalarca cinsel tecavüzde bulunarak hastanelik etmekten aranan 38 yaşındaki F.B.’nin izine rastlanılamadı

banner87
Tecavüz zanlısı amca halen aranıyor
banner90
banner99

SINIR KAPILARINA FOTOĞRAFLARI VERİLDİ… Karpaz bölgesi köylerinden birinde 12 yaşındaki yeğenine defalarca cinsel tecavüzde bulunarak, çocuğu hastanelik etmekten aranan 38 yaşındaki amca F.B., halen yakalanamadı. Polis, F.B.’nin yakalanabilmesi için fotoğraf ve kimlik bilgilerini sınır kapılarına bildirdi.

Ayşe BULUT

   Karpaz bölgesinin köylerinden birinde 12 yaşındaki kız çocuğuna öz amcası tarafından cinsel tecavüzde bulunması olayı, ülkede büyük infiale yol açtı.

   Küçük kız çocuğu kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken, olayın duyulmasının ardından kayıplara karışan olayın zanlısı F.B. ise halen yakalanamadı.

   Her yerde F.B.’yi arayan polis, zanlının görüldüğü yerde yakalanması ve ülke dışına çıkma olasılığına karşılık sınır kapılarına da fotoğraf ve kimlik bilgilerini bildirirken, vatandaşlar da F.B.’nin yakalanması için dün gün boyunca sosyal medya hesaplarından açık isim ve fotoğraflarını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75