Tecavüzcü patronun sabıka dosyası kabarık

banner37

Gece kulübündeki konsomatris kadına tecavüz eden Ayhan Aydın, tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderildi

Tecavüzcü patronun sabıka dosyası kabarık
banner99

Sahibi olduğu gece kulübünde çalışan konsomatrise tecavüz eden 39 yaşındaki Ayhan Aydın, dün yeniden Girne’de mahkemeye çıkarıldı.


Sabıka dosyası, tecavüz, hırsızlık, ciddi darp gibi birçok ağır suçla dolu olan Aydın, tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.


Çamlıbel Polis Karakolu’nda görevli polis memuru çavuşu Mustafa Dolmacı, zanlının Geçitköy’de faaliyet gösteren gece kulübünün bir odasında, konsomatris olarak çalışan 24 yaşındaki P.M.’yle rızası dışında zorla oral, anal ve normal yoldan cinsel ilişki kurarak cinsel tecavüz suçu işlediğini söyledi.

banner134

Polis, yapılan soruşturmada zanlının P.M.’nin saçlarından tutup, cinsel organını zorla ağzına sokarak darp suçunu işlediğini de belirtti. Zanlının şikâyet üzerine tutuklandığını, 23 Eylül’de mahkemeye çıkarıldığını ve o tarihten beridir tutuklu olduğunu kaydeden polis, soruşturmanın tamamlandığını, zanlının benzer ve birçok başka suçlardan sabıkası olduğunu belirterek, teminat talep etti.


Mahkeme zanlının tutuklu yargılanmasına ve bu amaçla 2 ayı aşmayacak bir süre ile cezaevine gönderilmesine emir verdi.


Zanlı Aydın, 2011 yılında da yabancı uyruklu bir kadına tecavüz girişiminde bulunduğu için tutuklanmış, yargılanmak üzere cezaevine gönderilmişti. Aydın bu suçtan 4 yıl hapse mahkûm edilmişti. (Kamalı Haber)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mülayim Bulut
Mülayim Bulut - 12 ay Önce

Daha önce hırsızlık tecavüz suçu olan gece klübü işletir
Ne alâ memleket íçişleri bakanlığı müsteşar yapsın çıkınca hapisten gorkma yürü be pezevenk bişey olmaz sana

SIRADAKİ HABER

banner75