Uğursöz serbest kaldı

banner37

Mehmet Eminoğlu ve Serdar Özbekoğlu’nun suç ortağı olarak tutuklanan mimar Muammer Uğursöz’ün aleyhindeki davalara savcılık takipsizlik dosyalayarak geri çekti

banner87
Uğursöz serbest kaldı
banner90
banner99

EMİNOĞLU VE ÖZBEKOĞLU 11 ARALIK’TA İTHAM EDİLECEK… Mimar Muammer Uğursöz’ün aleyhindeki davalara takipsizlik dosyalanarak geri çekilmesinin ardından Uğursöz serbest bırakılırken, Savcı Emine Taşkın, işadamı Mehmet Eminoğlu ve tasdik memuru Serdar Özbekoğlu’nun aleyhlerindeki dava dosyalarının hazırlandığını belirtti. Mahkeme, davayı itham için 11 Aralık tarihine erteledi.

Sahte evraklarla başka şahıslara ait 27 mülkü kendi şirketine devrettiği iddia edilen iş adamı Mehmet Eminoğlu ile suç ortağı olduğu öne sürülen tasdik memuru Serdar Özbekoğlu ve mesele ile bağlantılı olduğu iddia edilen Yaztech Investment Limited Direktörü Muammer Uğursöz, dün yeniden mahkemeye çıkarıldı.

Savcı Emine Taşkın, Muammer Uğursöz hakkındaki davaya Başsavcılığın takipsizlik kararı verdiğini belirtti.

Diğer iki sanık hakkındaki dava dosyalarının hazırlandığını kaydeden Taşkın, davanın başka bir tarihe tehir edilmesini talep etti.

Yargıç Meltem Dündar, Muammer Uğursöz’ün davasının geri çekildiğine dikkat çekerek serbest bırakılmasına, diğer sanıkların tutukluğunun devam etmesine emir verdi.

Dündar, davayı 11 Aralık tarihine erteledi.

(KAMALI HABER)

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108