banner6

Ülke genelinde uyuşturucu operasyonu: 6 tutuklu

banner37

Lapta, Gazimağusa, ve Gemikonağı’nda uyuşturucu operasyonu gerçekleştiren polis 6 kişiyi tutukladı.

Ülke genelinde uyuşturucu operasyonu: 6 tutuklu
banner151

Polis Basın Bülteni’ne göre,  Lapta’da, M.T.’nin (E-41) kullanımında bulunan araçta polis tarafında yapılan aramada, kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan yaklaşık 3 gram ağırlığında maddeyle, üzerilerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 4 adet foil kağıdı parçası ve uyuşturucu madde içiminde kullanıldığına inanılan 9 adet pipet bulundu. 

Gazimağusa’da A.M.C’nin.(E-37) kaldığı evde yapılan aramada,  hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan yaklaşık iki gram ağırlığında madde, içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan ikisi içilmiş üç adet sarma sigara ve bir adet öğütücü ele geçirildi.

Gemikonağı'nda Ecevit Caddesi üzerinde şüpheli görülen A.A.M’nin .(E-20) üzerinde  yapılan aramada, yaklaşık 4 gram ağırlığında madde; Güzelyurt’taki ikametgahında ise yaklaşık 3 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Gemikonağı’nda M.G’nin. (E-17) tasarrufunda yaklaşık 100 miligram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu. Mesele ile bağlantılı olarak M.G.’nin yanısıra M.Y. (E-25) ve A.A.M.(E-20) tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2017, 16:12
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110