banner6

Ülkenin her noktasında herkes kavga ediyor!

banner37

Polis Basın Subaylığı'nın yayımladığı Basın Bülteni'ne göre, dün Lefkoşa, Değirmenlik ve Mağusa'da tartışmalar kavga ve bıçaklamalarla sonuçlandı.

Ülkenin her noktasında herkes kavga ediyor!
banner151 banner143

Değirmenlik’te 14 yaşındaki bir genç, babası ile kavga etmekte olan bir adamı bıçakladı.

Polisten verilen bilgiye göre, dün Değirmenlik’te, isminin baş harfleri H.Ş.(E-34) ve Ş.O.(E-33) olan iki kişi, kavga ettikleri esnada, H.Ş’nin 14 yaşındaki oğlu Ş.O. babasının zarar göreceği endişesiyle babasıyla kavga eden kişiyi karın bölgesinden bıçakladı.

Yaralı şahsın, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde tedaviye müteakip Kalp Damar Cerrahisi Servisinde müşahede altına alındığı, hayati tehlikesi bulunmadığı kaydedildi. H.Ş ve oğlu tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Lefkoşa’da kavga… Üç kişi tutuklandı

Lefkoşa’da dün gece, Sakarya Sokak üzerinde bulunan bir apartmanda, isminin baş harfleri K.D.(E-33) ile M.H.(E-63) ve B.H.(K-53) olan şahıslar arasında kavga yaşandı. Kavgada M.H., K.D.’nin ikametgahının kapısını kırdı, K.D. de M.H.’nin yüzüne yumruk vurarak burnunu kırdı.

Bahse konu şahıslar tutuklandı.

Gazimağusa’da kavga

Gazimağusa’da İsmet İnönü Bulvarı üzerinde dün, kendisini dövdüğü gerekçesiyle isminin baş harfleri Ö.N.K. (E-23) olan şahıs, iki akrabası ve henüz kimlikleri tespit edilemeyen yaklaşık on kişi ile birlikte, demir ve ahşap sopalarla, A.E.’yi ciddi şekilde darp etti, el serçe parmağının kırılmasına neden oldu.

Ö.N.K.’nün tutuklandığı, diğer şahısların ise arandığı belirtildi.

Yapılan soruşturmada, 19 Mayıs’ta Gazimağusa’da İsmet İnönü Bulvarı üzerinde A.E.(E-32) ve H.Ş.’nin, henüz kimlikleri tespit edilemeyen 4 erkek şahıs ile birlikte, annesine küfür ettiği gerekçesiyle, Ö.N.K’yi ciddi şekilde darp ettiği tespit edildi. A.E. tutuklandı diğer şahıslar ise aranıyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2017, 12:05
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104