banner6

Üniversitede bıçaklı hesaplaşma

banner37

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Kampusunda gerçekleşen bıçaklama olayında beş kişi yaralandı. Kimliği belirlenen bıçaklı saldırgan aranıyor.

Üniversitede bıçaklı hesaplaşma
banner99

Emine UYSAL

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Kampusunda iki grup arasında çıkan kavgada bıçaklar konuştu. Beş öğrenci bıçakla yaralandı.

Olayda Walter Tejaiye, Chika Victor Ibeleme, Jeff Ujo, Ojo Emmanuelle isimli dört kişi kimliği belirlenen ve aranan bir kişi tarafından bıçakla yaralandı. Bir kişinin ise hastaneye başvurmadığı, bu nedenle isminin öğrenilemediği belirtildi.

Dört yaralının da Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’ne kaldırıldığı bildirilirken, yaralıların hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi.

Polis Basın Subaylığı, dün akşam saat 20.15’te, Haspolat'da iki grup arasında meydana gelen kavgada dört kişinin yaralandığını ve hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

Bıçaklı saldırgan koşarak kaçtı

Bıçaklama olayının ardından bıçaklı saldırganın, elindeki bıçağı olay mahalline atarak, koşarak kaçtığı belirlendi.

Polis, bıçaklı saldırganı bulmak için ileri soruşturma başlattı.

Polis, olay mahallinde saatler süren inceleme yaptı

Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube, Cürümleri Önleme Şubesi ve Demirhan Polis Karakolu ekipleri, olay mahalline giderek, saatler süren incelemede bulundu.

Olay yeri inceleme ekibi, olay mahallinde emareleri belirleyerek, topladı. Polis, olay mahallinde ucu kırık bir bıçak bularak, emare aldı.

Olay mahallinden kanlı bir adet tişört, şapka, kırık cam parçaları, cep telefonu gibi emareler de toplandı.

Ibeleme, uyuşturucuyla yakalanmıştı

Dün akşamki bıçaklama olayında yaralanan Chika Victor Ibeleme, 4 ay önce uyuşturucu satışı yaptığı gerekçesiyle tutuklanmıştı.

Haspolat'ta yapılan narkotik baskınında zanlı Chika Victor Ibeleme'nin tasarrufunda yaklaşık bir gram ağırlığında 5 paket uyuşturucu madde bulunmuştu.

Polis, zanlının tasarrufundaki uyuşturucu satışından elde edildiğine inanılan 200 TL'yi de emare almıştı. Ibeleme, yargılanmak üzere teminatla serbest bırakılmıştı.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2017, 11:47
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104