Uslu durmayan Erdi, yine cezaevine gitti

banner37

Su hatlarını tamir edeceği yalanıyla Karakum’da bir kişiden 150 TL almakla suçlanan Erdi Konyalıoğlu’nun teminatı cezaevi oldu

Uslu durmayan Erdi, yine cezaevine gitti
banner90
banner99

   Daha önce de defalarca başkasının kimliğine bürünerek insanları kandırıp paralarını dolandırmaktan hapis ve para cezalarına çarptırılan, halen benzer suçlardan görüşülmeyi bekleyen davaları bulunan Erdi Konyalıoğlu, 19 Ağustos’ta su hatlarını tamir edeceği yalanıyla bir kişiden 150 TL nakit para almaktan yargılanmak üzere teminatla cezaevine gönderildi.

   Son olaydan önce de benzer suçtan temmuz ayında teminatla serbest bırakılmış olmasını göz önünde bulunduran mahkeme, Konyalıoğlu’nun cezaevine gönderilmesine karar verdi.

   Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü teminat duruşmasında yeminli şahadet veren polis memuru Mustafa Yanaroğlu, 19.08.2020 tarihinde, saat 12.00 sıralarında, Girne’ye bağlı Karakum’da faaliyet gösteren bir market içerisinde, zanlının, arızalı olan su hatlarını tamir edeceği vaadi ile sahte davranışla bir şahıstan 150 TL nakit parayı alarak, tasarrufuna geçirmek suretiyle sahtekârlıkla temin ettiğini söyledi.

   Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada zanlının tutuklandığını kaydeden Yanaroğlu, mahkemeye çıkarılarak hakkında 3 gün tutukluluk emri alındığını söyledi.

   Yanaroğlu, soruşturmanın tamamlandığını, zanlının benzer sabıkaları olduğunu, ayrıca 2020 yılı temmuz ayında da benzer suçtan teminat altında olduğunu belirterek, tutuklu yargılanmasını talep etti.

   Zanlının benzer suçtan halen teminat altında olduğunu göz önünde bulunduran mahkeme, bu kez 10 günü aşmayacak bir süre ile cezaevine gönderilmesine emir verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eroglu
Eroglu - 2 hafta Önce

Allah mekanıni cennete eylesin Mustafa Tavuri abim.. Kimse sana yetişemez... Erdi beni çarpmaya kalktı ama yapamadı ama sen birtane din hep zengine göz dikerdin

banner140
SIRADAKİ HABER

banner75