Uyuşturucudan 3 kişi tutuklandı

banner37

Ercan Havaalanı’nda, KKTC'ye giriş yapan A.A. (E-21) uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandı.

Uyuşturucudan 3 kişi tutuklandı
banner90
banner99

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Ercan’da dün saat 18.00’de narkotik dedektör köpeğinin tepki vermesi üzerine A.A.’nın üzerinde yapılan aramada yaklaşık 7 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.

Bu arada, Esentepe’de,  A.M.Z.D.B. (E-23) ve A.D. (K-24)’nin kalmakta oldukları ikametgahta dün polis tarafından yapılan armada, yaklaşık 30 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile içerisinde yaklaşık 50 mlgr ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan metal öğütücü bulunarak emare olarak alındı.

A.M.Z.D.B. ve A.D. tutuklandı.

banner134
Akü hırsızlığı

Lefkoşa-Küçükkaymaklı’da 15 Ekim’de Erdem Mehmet Sokak üzerinde bulunan Mustafa Fuat Güzoğlu’na ait ikametgahın giriş kapısı önünde bulunan 2 adet araba aküsü çalındı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen H.D.(K-18) ve H.T.(E-18) tutuklandı.

Bu arada Girne’de Sakarya sokak üzerinde, dün akşam, M.M.M.A.(E-30), yatak odasında yatmakta olan kız arkadaşını “dikizlediği” gerekçesiyle V.Ç.(E-39)’yi uyarması üzerine aralarında çıkan tartışma sonucu kavga edip bir birilerine vurdular.

V.Ç’nin yüzüne aldığı yumruk darbesi neticesinde iki dişi kırılırken, iki şahıs da tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2017, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75