Uyuşturucular analize yollandı, meseleyle ilgili 1 kişi aranıyor

banner37

Kokain türü uyuşturucuyla yakalanan Selin Afra Gönülalan ile Eray Mehmet Vudalı’nın tutukluluk süresi uzatıldı

banner87
Uyuşturucular analize yollandı, meseleyle ilgili 1 kişi aranıyor
banner90
banner99

Karaoğlanoğlu’nda gerçekleştirilen operasyonda kokain türü uyuşturucu tasarruf etmek suçuyla tutuklanan Selin Afra Gönülalan ile Eray Mehmet Vudalı dün yeniden Girne’de mahkemeye çıkarıldı. Zanlıların tutukluluk süresi 5 gün uzatıldı.

Polis, meseleyle ilgili bir kişinin arandığını söyleyerek uyuşturucu maddelerin de analize yollandığını belirtti.

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Şubesinden görevli Polis memuru İbrahim Atabek, 08 Ocak 2020 tarihinde, saat 18.00 sıralarında, Karaoğlanoğlu’nda Selin Afra Gönülalan’ın (22) ikametgâhında yapılan aramada 9 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu madde ve 2 adet MDMA türü uyuşturucu hap bulunarak emare olarak alındığını söyledi.

Polis, ikametgâhta misafir olarak bulunan Eray Mehmet Vudalı’nın üzerinde yapılan aramada ise 5 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu madde bulunduğunu belirtti. Polis ikametgâhta yapılan aramada da 7 gram ağırlığında kokain, 2 gram hintkeneviri ve bir adet hassas terazi bulunarak emare olarak alındığını açıkladı.

Her iki zanlının gözaltına alındığını, haklarında soruşturma başlatıldığını, ele geçirilen uyuşturucuların analize gönderildiğini kaydeden polis, analiz sonuçlarının henüz gelmediğini ayrıca aranan bir şahıs olduğunu ifade ederek, zanlıların 5 gün daha tutuklu kalmasını talep etti. Mahkeme talebi onayladı.

(Kamalı Haber)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108