banner6

Vahim zarar suçundan  aranan zanlı yakalandı

banner37

Bir market önünde Ahmet Saçar’la kavga ettiği sırada koluna sert bir cisimle vurup, kırılmasına neden olan zanlı A.A.A.A tutuklandı

Vahim zarar suçundan  aranan zanlı yakalandı
banner8

Emine UYSAL ÇALUDA

Lefkoşa’da 4 Kasım’da 00.30’da bir market önünde Ahmet Saçar’la kavga ettiği sırada koluna sert bir cisimle vurup, kırılmasına neden olan zanlı A.A.A.A tutuklandı.

banner134

“Vahim zarar” ve “Tecavüzkar alet taşıma” suçlamasıyla tutuklanan zanlı dün sabah ek tutukluluk talebiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. 

Yargıç Mine Ozankaya’nın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına Savcı Ahmet Özlemler, tanık olarak Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nde Adli Şube’de görev yapan polis memuru Doğukan Can’ı dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Can, zanlı A.A.A.A’nın 04.11.2021 tarihinde 00.30’da Lefkoşa’da umumi bir yer olan Lefkoşa’da Ecevit Sokak üzerinde faaliyet gösteren Devsaç isimli marketin önündeki asfalt yol içerisinde çıkan kavga esnasında, Lefkoşa’da Ahmet Saçar’ın sol koluna henüz tespit edilemeyen bir cisimle vurup, kırılmasına sebebiyet vermekle methaldar olduğunu mahkemeye aktardı.

Can, meseleyle ilgili zanlının gönüllü ifade verdiğini ancak ifadesinin teyit ve tekzibinin yapılması gerektiğini ve aranan emareler olduğunu söyleyerek, zanlının üç gün tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Mine Ozankaya, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının üç gün tutuklu kalmasına emir verdi. 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104