banner6

VİDEOLU: Yaşlı adama günlerce işkence yaptı

banner37

Girne’de, 2 ay bakıcılığını yaptığı felçli ve konuşamayan O. S. isimli 91 yaşındaki hasta adamı tokatlayarak hastanelik eden ve mahkeme emriyle cezaevine gönderilen Oğuzhan Ar’ın yeni kamera görüntüleri ortaya çıktı

VİDEOLU: Yaşlı adama günlerce işkence yaptı
banner99

Elmas TOKAY

banner134

Girne’de kısa süre önce bakıcılığını yaptığı felçli ve konuşamayan, yatalak 91 yaşındaki O. S.’yi ciddi şekilde darp ettiği için tutuklanıp, mahkeme emriyle cezaevine gönderilen Oğuzhan Ar’ın yeni kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Bakıcılığını yaptığı 2 aylık süre içerisinde birçok kez 91 yaşındaki O.S.’ye işkence yapan Ar’ın kamera görüntüleri, izleyenleri adeta çileden çıkarıyor.

Kamera görüntülerinde birçok kez O.S.’ nin boğazını sıkan ve sert bir şekilde tokatlar attığı gözlemlenen Oğuzhan Ar’ın, günün her vaktinde yaşlı adama eziyet çektirdiği anlaşılıyor.

90 günlük vizeyle gelmişti

Türkiye’den çalışmak için 22 Temmuz 2017 tarihinde ülkeye 90 günlük vize ile giren Oğuzhan Ar, yaklaşık 2 aydır bakıcılığını yaptığı, felçli, konuşamayan ve yatalak olan 91 yaşındaki O. S. isimli adamı darp ettiği gerekçesiyle tutuklanmıştı. Aldığı darbeler sonucu ciddi şekilde sarsılan O. S., özel bir hastanede tedavi altında alınmıştı.

Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu huzurunda görüşülen davada, Oğuzhan Ar, davası görüşülünceye kadar 1 ayı geçmeyecek şekilde cezaevine gönderilmesine emir verilmişti.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 08:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104