Vurdu kırdı yetmedi, site sakini 2 kişiyi de bıçakla yaraladı

banner37

Girne Karaoğlanoğlu’nda, “Elay Center” isimli siteye girip, iki daireyi ayrıca otoparktaki bir arabayı hasara uğratan Moayad Ajuandi, karşısına çıkan Ecem Kocadeveci’yi ve D.Y.saldırdı

banner87
Vurdu kırdı yetmedi, site sakini 2 kişiyi de bıçakla yaraladı
banner90
banner8

BİRİNİ PARMAĞINDAN, DİĞERİNİ OMUZUNDAN YARALADI… Zanlı Moayad Ajuandi henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı site içerisindeki 5 numaralı daireye ait pencere camı ile 11 numaralı daireye ait kapının camını vurup, kırarak hasara uğrattı. Zanlı tasarrufunda bulunan bıçakla Ecem Kocadeveci’yi sol el serçe parmağından, D.Y.’ı ise sol omuz kısmından yaraladıktan sonra Aşkın Edip Gülen’e ait aracın kaportasına ve cam sileceklerine de zarar verdi.

Girne Karaoğlanoğlu’ndaki Elay Center isimli sitede dün saat 02.00 sıralarında hareketli saatler yaşandı.

Siteye giren ve iki daireyi hasara uğratan Moayad Ajuandi, tasarrufunda bulunan bıçakla site sakini Ecem Kocadeveci’yi sol el serçe parmağından, D.Y.’ı ise sol omuz kısmından yaraladı. Zanlı Ajuandi, otoparktaki bir arabaya da zarar verdi.

“Yaralama ve kanunsuz bıçak taşımak” suçlarından gözaltına alınan Moayad Ajuandi, dün mahkemeye çıkarıldı. Yargıç Meltem Dündar, zanlının 2 gün tutuklu kalmasına ve Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilmesine emir verdi.

Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Mert Gültuna, olayı mahkemeye aktardı.

Zanlının 06.11.2019 tarihinde, saat 02.00 sıralarında Karaoğlanoğlu’nda, Tunalar Sokak üzerinde bulunan Elay Center isimli sitede, henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı aynı site içerisindeki 5 numaralı daireye ait pencere camı ile 11 numaralı daireye ait kapının camını vurup kırarak hasara uğrattığını söyledi.

Zanlının tasarrufunda bulunan bıçakla sitede sakin Ecem Kocadeveci’yi sol el serçe parmağından, D.Y.’ı sol omuz kısmından yaraladığını anlatan polis, apartmanın giriş katındaki otopark alanı içerisinde bulunan Aşkın Edip Gülen’e ait aracın kaportasına ve cam sileceklerine de hasar verdiğini söyledi.

Zanlının olayın ardından gözaltına alındığını kaydeden polis, yaralanan şahısların tedavilerinin tamamlandığını ifade etti. Polis, zanlı hakkında soruşturma başlatıldığını, alınacak ifadeler olduğunu belirtti.

(Kamalı Haber)

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75