banner6

Yaralılar hastanede, saldırganlar kayıp

banner37

Gönyeli’de önceki akşam müşteri olarak gittikleri markette bulunan 3 kişiyle kavga edip olay çıkaran 3 kişi kayıplara karıştı

Yaralılar hastanede, saldırganlar kayıp
banner99

Doğan SAMER

Gönyeli’de önceki akşam bir markette 6 kişinin karıştığı bir kavga olayı yaşandı. Kavga sonucunda yaralanan 3 kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, kavgayı başlattıkları ve yabancı uyruklu oldukları iddia edilen 3 kişi kayıplara karıştı. Bölgedeki güvenlik kameralarının ikisinde görüldükleri öğrenilen saldırganların yakalanması için polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

Elde edinilen bilgilere göre, önceki akşam saat 23.30 sıralarında Gönyeli’deki bir markete giden yabancı uyruklu 3 kişi, market sahibinin yanında olan akraba ve arkadaşı olan 3 kişi ile tartıştı. Tartışmada tansiyon yükselince taraflar arasında kavga çıktı.

Kavgada yaralanan 3 kişi ambulansla Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınırken, 3 kişi olay yerini terk ederek kayıplara karıştı.

Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis sevk edildi. Lefkoşa Polis Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şubesi, olay yerinde incelemeler yaparak kaçan zanlıların kimliğini de belirmeye yarayacak emareler toplarken, Adli Şube ekipleri de zanlıların peşine düştü.

Kimliği meçhul şahısların izini süren polis, Gönyeli içerisinde 2 güvenlik kamerasında zanlıların görüldüğünü tespit etti.

Tekme ve yumruk yetmedi

Taraflar arasındaki kavgada tekme ve yumrukların yanı sıra taş ve sopalar da kullanıldı.

Markete müşteri olarak giden şahıslardan biri pantolonuna gizlediği sopayı çıkararak markette bulunanlara vurmaya başladı.

Kavga sonucu markette bulunan 3 kişi, müşteri olarak markete giden diğer 3 kişi tarafından darp edildi.

Darp edilenlerden bir kişinin kolunun kırık olduğu, diğer 2 kişinin ise vücudunun muhtelif yerlerinden yaralandığı ve hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.

banner134

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104