Yatağa yatırıp yanağından öptüğü iddia edildi

banner37

Akova köyünde komşusunun 7 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen N.D ( E-45) tutuklandı

Yatağa yatırıp yanağından öptüğü iddia edildi
banner87

Ahmet İLKTAÇ


   Gazimağusa kazasına bağlı Akova köyünde dün 45 yaşındaki N.D’nin komşusunun 7 yaşındaki kız çocuğunu oyun oynamak vaadiyle yatağa yatırıp üzerini örttükten sonra yanağından öptüğü gerekçesiyle tutuklandı.
   “Çocuklara karşı cinsel istismar” suçlamasıyla dün Gazimağusa’da nöbetçi mahkeme huzuruna çıkarılan zanlı aleyhine 2 günlük tutukluluk emri alındı.
   Zanlı N.D, mahkemede suçlamayı kabul etmediğini, kendisine iftira atıldığını söyledi.
   Gazimağusa Kaza Mahkemesi nöbetçi Yargıcı Hasan Dağlı huzurunda görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında İddia Makamı Başsavcılık adına davayı yürüten Savcı İlhan Damdelen, Geçitkale Polis Karakolu’nda görevli polis memuru Cem Özdoğdu’yu tanık olarak dinletti.

   Tanık polis, zanlının 10 Kasım 2018 tarihinde Akova köyünde evinin yatak odasında 7 yaşındaki komşusunun kızını oyun oynayacaklarını belirterek yatağa yatırıp üzerini örttükten sonra yanağından öptüğünü iddia etti.
   Polis memuru, zanlının bu davranışla çocuklara karşı cinsel istismar suçunu işlediğini öne sürdü. Zanlının suçlamaları kabul etmediğini ifade eden tahkikat memuru, mesele ile ilgili soruşturmalarının devam ettiğini dile getirdi.
   Tanık polis, mahkemeden zanlının 2 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.
   Mahkemenin söz vermesi üzerine zanlı; “annem yoğun bakımda yatıyor. Belki de şimdi hayatını kaybetmiştir. Bu suçlamaları kesinlikle kabul etmiyorum. Bu bana atılan bir iftiradır. Bu iftira benim hayatımı sekteye uğratacak” dedi.
   Yargıç Hasan Dağlı, zanlının 2 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını emretti.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 08:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER