Yatağından kaldırıp yerde sürüklediler

banner37

Gazimağusa’da Nijerya uyruklu 2 kişi, öğrenci yurdunda kalan ve aralarında husumet bulunan Ahmad İbrahim Musa’nın dairesinin kapısını zorlayıp içeri girdi ve şahsı darp etti

banner87
Yatağından kaldırıp yerde sürüklediler
banner90
banner99

Gazimağusa’da, bir üniversitenin öğrenci yurdunda kalmakta olan Ahmad İbrahim Musa’yı darp eden Nijerya uyruklu Abubakar Osman ve Abdulhakim Mohammed şikâyet üzerine tutuklandı.

Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç huzuruna çıkarılan zanlılar hakkında, 2’şer günlük tutukluluk emri alındı.

Tahkikat memuru Muhammet Göztaş, zanlıların 27 Ağustos 2019 tarihinde, aralarındaki husumet nedeniyle müştekinin kalmakta olduğu 302 numaralı dairenin kapısını zorlayarak içeri girdiklerini aktardı.

Zanlıların, o esnada yatağında yatmakta olan müştekiyi el ve ayaklarından yere düşürüp sürükleyerek, darp ettiklerini belirten Göztaş, tahkikatın henüz tamamlanmadığını belirtti.

Savunma avukatının sorusu üzerine cevap veren tahkikat memuru Göztaş, şikâyetçinin kaldığı dairenin giriş kapısında zorlama izi tespit edildiğini ve geçirmiş olduğu trafik kazası neticesinde yatağında yatmakta olduğuna değinerek, hastanede doktor kontrolünden geçirildiğini ve aynı gün taburcu olduğunu aktardı.

(MHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75