banner6

'Yolumu kesip, dövdüler'

banner37

Cengiz Soyel, gece vakti eşkıya gibi araba ile önünün kesildiğini ve bir anda Ö.P. ile İ.P.’nin saldırısına uğradığını iddia etti.

'Yolumu kesip, dövdüler'
banner150 banner150 banner151 banner143

Karşıyaka’da sakin 51 yaşındaki Cengiz Soyel, ailecek aralarında husumet bulunduğunu ileri sürdüğü 24 yaşındaki Ö.P. ve İ.P. tarafından dövüldüğünü iddia etti.

Gece vakti eşkıya gibi araba ile önünün kesildiğini ve bir anda Ö.P. ile İ.P.’nin saldırısına uğradığını öne süren Soyel, olayın 29 Temmuz Cumartesi akşamı saat 23.45 sıralarında meydana geldiğini söyledi.

Cengiz Soyel, kendisine saldıran Ö.P. ve İ.P.’nin babalarıyla arasında geçmişten gelen bir husumet olduğunu ve kendisine kin güden Ö.P. ve İ.P.’nin arabalarıyla önünü kesip, ciddi şekilde darp ettiğini öne sürdü.

Olay gecesi söz konusu şahısların kendisini takip ettiğini ve kendi evine gitmek üzere ablasının evinden çıktığı

esnada aracının önünün bir anda ara yoldan çıkan başka bir araç tarafından kesildiğini söyleyen Soyel, “ne olduğunu anlayamadan bir anda aracımın kapıları açıldı ve Ö.P. ile İ.P. yumruk ve tekmelerle bana vurmaya başladılar ve daha sonra yolumu kesen araca binerek olay yerinden uzaklaştılar. Ben de ağabeyimi arayarak polise gidip söz konusu şahıslar hakkında şikayetçi oldum ve hastaneye giderek darp raporu aldım” dedi.

Burnunda ve elmacık kemiğinde zedelenme olduğunu söyleyen Cengiz Soyel, “elini kolunu sallayan, yol kesip adam dövüyor, umarım polis gerekeni yapar” diyerek kendisinin de söz konusu şahıslar hakkında tazminat davası açacağını ifade etti.

“Dava okunup serbest bırakıldılar”

Karşıyaka’da meydana gelen darp olayı polis tarafından doğrulanırken; alınan bilgiye göre, Ö.P. ile İ.P., olay sonrası Lapta Polis Karakolu’na giderek teslim oldu ve “ciddi darp” suçlamasıyla dava okunduktan sonra serbest bırakıldı.  
 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2017, 08:46
banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110