“Zararımı kim karşılayacak?”

banner37

Paşaköylü Huriye Ertuğ’un evinin avlusundaki bakır kazanın çalınmasıyla ilgili tutuklanan ve suçsuz bulunup serbest bırakılan Hasan Telsiz, polislerin yeterli delil olmadan kendisini tutukladığını ve bu yüzden işinden olduğunu söyledi

“Zararımı kim karşılayacak?”
banner90
banner99

Paşaköylü Huriye Ertuğ’un evinin avlusundaki bakır kazanın çalınmasıyla ilgili tutuklanan ve 5 gün poliste tutuklu kaldıktan sonra suçsuz olduğu anlaşılarak serbest bırakılan Hasan Telsiz, bu suçlama nedeniyle mağdur olduğunu ve artık hiç iş yapamaz duruma geldiğini söyledi ve “benim zararımı kim karşılayacak?” diye sordu.

Polisin sadece bir tanığın verdiği ifade üzerinden kendisini tutukladığını ifade eden Hasan Telsiz, yeterli delil olmadan tutuklandığını ve poliste boş yere 5 gün yattığını belirtti.

banner134
Polisin çıkarıldığı mahkemede verdiği şahadetinde kendisini suçlu gibi anlattığını ve bunun da gazetelerde yayımlandığını, daha sonra suçsuz bulunarak serbest bırakılmasına rağmen herkesin gözünde suçlu konumda kaldığını anlatan Telsiz, daha önce iş yaptığı kişilerin şimdi kendisiyle iş yapmak istemediğini söyledi.

Telsiz, “Ben boş yer tutuklandım ve haberlerde suçlu gibi gösterildim. Şimdi benim iş yaptığım insanlar beni istemiyor, ben geçimimi nasıl sağlayacağım ve ekmek paramı nasıl kazanacağım?” diye sordu.

Telsiz, yalan beyan veren tanık hakkında suç duyurusunda bulunduğunu ifade ederek, gereken her yere başvuracağını ve adaletin sağlanması için her şeyi yapacağını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75