banner6

11 Ocak 2023 burç yorumları

banner37

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 11 Ocak'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

11 Ocak 2023 burç yorumları
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Yükünüzü hafifletmeniz gerektiğini keşfedebilirsiniz. İş yerinde çok fazla sorumluluk almış olabilirsiniz. Bunu başkalarına da söyleyin ve biraz yardım alın. Veya belki de evde çok fazla şey yapmaya çalışıyorsunuzdur. Size yardım etmesi için romantik partnerinizi bulup getirin. Ya da çocuklarınızın çamaşır, temizlik ve bulaşık yıkamak gibi ev işleri konusunda size yardımcı olmasını sağlayın. Her şeyi kendiniz yapmak zorunda değilsiniz!

Kısa bir yolculuk planın olabilir . Bu hafta sonu uzak bir şehirde yaşayan bir dostunu ziyarete gidebilirsin. Rutinini kırmalısın. Herhangi bir sosyal davete evet de. Çevreni taze bir enerji ve yeni yüzlerle donat.

Çok yaratıcı bir kişiliğe sahipsiniz, neden bunu ev ortamınızı güzelleştirmede kullanmıyorsunuz? Biraz zaman ayırma ve parayla yapabileceğiniz çok şey var. Basitçe evinizdeki dağınıklığı toplamakla başlayabilirsiniz. Ondan sonra, bazı özel dokunuşlar uygulayabilirsiniz.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bu gün iş ve finans konulardaki başarıları beraberinde getirecek. Zamana veya paraya yaptığınız uzun vadeli yatırımları sonuç veriyor, yani karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bugün, yeni projelere başlamaktan ziyade eskileri tamamlamanız için iyi bir zaman. Ancak eğer şu an yeni bir projeye başlamanız gerekiyorsa, sorun yok, başarıyla sonuçlanacak. Kendinizi yeni kıyafetler alarak ödüllendirin ve bu akşam, aldıklarınızı bir arkadaşınız veya sevgiliniz için giyin.Yetkili bir pozisyon için mükemmel bir adaysınız! Sorunun dışında kalmış gibi hissetmeyin çünkü bugünün astrolojik havası, liderlik yeteneklerinizi arttırmak için ihtiyaç duyduğunuz güveni ve fiziksel gücü bulmanıza yardımcı olacaktır. Böyle bir zaman durumu kontrol altına almak için doğru bir zamandır. Bunu yapabilirsiniz!

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Yüzleşmekten kaçma eğiliminiz var ama bugün bundan kaçınamayabilirsiniz! Partneriniz veya bir aile üyesi size baskı yapıyor olabilir. Bu soruna daha önce bir çözüm bulmuş olma olasılığınız var. Ortağınıza duymak istediklerini söyleyin, böylece daha sonra istediğiniz şeyi yapabilirsiniz... Lider rolü üstlenmek zor olmayacak! Geri planda kalmak her ne kadar senin doğan olsa da, günün enerjisi özgüvenine büyük bir patlama yaşatacak. Liderlik konusundaki güvensizliklerine rağmen, harikulade yeteneklerin ve yetilerin bir grubu yönetmene imkan sağlıyor olacak. İçinde bulunacağın durum için bir başkasının öne çıkmasını bekleme. İpleri eline alma konusunda gönüllü sen ol. Aslında, sahte entelektüelleri şaşkına çevirmek için kaba bir dil kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat şaşıracak gibi değiller. Size sadece burun kıvırıp ve kaşlarını çattıktan sonra arkalarını döneceklerdir.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bu gece ufukta güneşin batışını seyrederken ve pembeden mora dönüşen bulutları izlerken günü gözden geçirin. Başınızı kalbinize hapsedin ve ikisinin de beraber hareket ettiğinden emin olun. Günün duygu ve düşünce kalıplarının davranışlarınızı nasıl etkilediğini düşünün. Yaptıklarınızın rasyonel zihninizin mi yoksa değişken ruh halinizin sonucu mu olduğuna karar verin. Yeni ve sağlıklı bir yaşam tarzı ile meşgul olabilirsiniz. Fiziksel uygunluğunuza konsantre olabilir ve daha düzenli çalışmaya karar verebilir veya daha sık koşuya gidebilirsiniz. Egzersiz ile kendinizi iç dünyanıza odaklamanın keyfine varacaksınız. Yapabiliyorsanız, doğada zaman geçirmeyi deneyin. Toprak Ana’nın enerjisine uyum sağladığınızda daha sakin ve rahat hissedeceksiniz. Daha iyi bir sağlık için yola çıkın.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bu seveceğiniz bir gün olacak. Bugünkü atmosfer, çalışmak ve konsantrasyon için elverişli olacak. Tüm dikkatinizi gerektiren bir şey yapmanız gerekiyorsa, şimdi tam zamanı! Siz ve sevdikleriniz arasında çıkabilecek her türlü problemi çözmek için de bugünün enerjisinden yararlanın. Bu önümüzdeki birkaç gün içinde size çok yardımcı olacak. Yıpranmış olabilirsiniz, ama ne olursa olsun kendinizi zorlamanız gerekecek. Uzun bir çalışma sebat etme dönemine giriyorsunuz. Bu kesinlikle geç kalmak ya da ayak diremek demek değildir. Öğle saatlerinde hala üstünüzde pijamalarınız varsa, utanmalısınız! Kendinizi son zamanlardaki sersemliğinizden uyandırmak için ne gerekiyorsa yapın. Kalkma ve hareket etme zamanı!  İnsanlar seni ve yaşam biçimini kıskanıyor da olabilir; o yüzden yaptığın her şeyde hata aramaya çalışıyor olabilirler. Sakın aldığın tepkiler sebebiyle yaptıklarının yanlış ya da kötü olduğunu düşünme.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Yeni sistem veya prosedürü uygulamak için iyi bir gün. Son zamanlarda mesleğinizde öğrenmek ve büyümek için çok çalıştınız ve şimdi öğrendiklerinizden bazılarını kullanmaya başlama zamanı gelmiş olabilir. İş yerinde konuşmaya başlayın ve bu yeni bilgileri pratik bir şekilde kullanın. İnsanlar, ilerlemekte ve çalışmakta olduğunuzun farkına varabilir ve katkılarınızı takdir edeceklerdir. Koruyucu meleklerinle bağlantı kurmak için iyi bir gün. Dindar bir insan olmasan bile, spiritüel bir yardımın seni çevrelediğini hissedebilirsin. Hayatını ve ilişkilerini farklı bir açıdan görmek üzere ilhamla donatılmış olabilirsin. Şifalı ve huzurlu bir ruh havada dolanıyor. Bu enerjiyi hayatına kabul etmeyi denemelisin. Belki böylece birisiyle bir ateşkes imzalayabilirsin. Çevrenizde avantajlı bir sürü değişim olabilir.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bu sizin için mükemmel bir gün. Kendinizi ve duygularınızı ne kadar ifade ederseniz, o kadar başarılı olursunuz. Size yeni olan şeylerden korkmayın. Büyük olasılıkla, şu anda hayatınıza giren bu yeni şeyler, uzun vadede mantıklı şeyler olacak. Hangi yola gideceğiniz konusunda kalbinize güvenin. Bugün zamanınız ve enerjinizi bolca kullanmaktan çekinmeyin. Zihninizi açık tutmaya çalışın. Günlük rutininize yeni fikirler veya bir takım ekipmanlar eklemeniz gerekebilir. Birden kendinizi yeni bir bilgisayar kullanırken bulabilirsiniz. Yeni uygulamalarda uzman olmanız biraz zaman alabilir, ancak pes etmeyin. Yakında halledeceksiniz. Ya da belki de önemli bir konuya farklı yönlerden yaklaşmanız gerekecek. Arkadaşlarınızın veya iş arkadaşlarınızın size yapabilecekleri önerilere açık olun. Size bazı yararlı ipuçları verilecek.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Yeni bir şeyler denemeye karar verebilirsiniz. Hayatınızda bazı değişiklikler yapma havasında olacaksınız. Belki de spora başlamanın vakti geldi. Daha iyi bir şekle girmenin tadını çıkarabilirsiniz. Spor salonunda bir egzersiz rejimi başlatabilirsiniz. Veya günlük beslenmenizi iyileştirmeye odaklanabilirsiniz. Vücudunuz için hangi yiyeceklerin en iyi olacağını bulmak için biraz araştırma yapın. Daha iyi yemeye başlarsanız daha fazla enerjiniz olacak.

Konuşurken nabza göre şerbet versen iyi edersin. Kelimelerinin karşındakini nasıl etkileyebileceğini düşünmen önemli. Normale göre, yanlış kelimeler seçmen daha olası – özellikle de birine pek de kendine güvenmediğin bir konuda açıklama yaparken. Yapılan eylem yerine direkt kişiyi hedef alan eleştirel yorumlardan da kaçınmalısın.

Fakat bugün, beyniniz çok hızlı çalışıyor ve merakınız üst düzeyde diğer işler yapılmayı beklese de bu isteğe karşı koyamayacaksınız.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bu sizin için sıradışı bir gün olabilir. Son birkaç gün içinde diğer insanlarla olan ilişkiniz, üzerinizde gerçekten çok büyük bir etki yarattı. Bugün daha fazla özgür hissedeceksiniz ve sorumluluklarınızı bir defalığına kenara koymak isteyebilirsiniz. Çabalarınızı başkalarıyla uyumlu hale getirmeniz gerekebilir. Kendi başınıza çalışmayı seviyorsunuz, ancak şu anda bir grupla işbirliği yapmanız gerekiyor. Belki de ekibinizin önemli bir projeyi tamamlamak için bir araya gelmesi gerekiyor. İhtiyaç duymaları halinde başkalarına yardım etmeniz gerekebilir. Zamanınız ve sabrınızla cömert olun. İş arkadaşlarınızla etkili bir şekilde iletişim kurarsanız, işinizi sorunsuz bir şekilde bitirebilmelisiniz. Metotsal bir insansın. Hayatını düzenli ve planlı şekilde yaşamayı seviyorsun. Okuldan mezun olduğundan beri, hayatına tamamladığın derslerden oluşan bir süreçmiş gibi yaklaştın.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bu aşk hayatınızda heyecan verici bir dönemin başlangıcı. Önemli kişilerle olan ilişkinizde son zamanlarda bir miktar sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Bütün bunlar değişmek üzere. İkiniz de büyük bir şeye hazırsınız. Muhtemelen bir adım atacak ya da ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyacaksınız. Bu durumda sezgilerinize kulak verin; sizi olmanız gereken yere yönlendirecekler. Yeni bir ev alıyor ya da arsa yatırımı mı yapıyorsunuz? Eğer öyleyse, bunu yapmak için yanlış bir zaman seçmişsiniz. Emlakla ilgili iş anlaşmaları çok karlı olma vaadiyle göz doldursa da, heybenizde şüpheyle yola çıkmayın. Her türlü ihtimali araştırın, artıları ve eksileri bir kenara yazın. İşe yarar görünürse, peşini bırakmayın. Konuşabildiğin kadar fazla insanla konuş. Yabancılara gülümse ve gördüğün bebeklere komik suratlar yap. Çevrendekilere yardım eli uzat ve göksel enerjilerin sunduğu keyifli hislerin tadını çıkar.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Mizah anlayışın uyarılabilir. Şakalar ve espriler yapıp insanları eğlendirme günündesin. Keskin ve etkili bir zekan var. Dünyada olup bitenlerle ilgili ironi komik yorumlar yapabilirsin. Sevdiğin ünlülerin taklitlerinde de başarılısın. Hatta başından geçen komik şeyleri anlatmak da isteyeceksindir. Arkadaşlarınla öğle yemeğinde buluş; birlikte biraz gülün. "Kanıt" bugünün anahtar kelimesi. Düşünme ve analiz etmeye zaman ayırabilme becerinizi herkes biliyor. Bugün, diğer bir yandan, bir şeyleri "görmeye" başlayacaksınız. Bu şeyler net olacak ve artık her açıdan onları irdelemek, düşünmek ve incelemek zorunda kalmayacaksınız. Buna, tüm gün boyunca herkesin onayladığı yeni bir teori icat ettiniz de diyebiliriz aslında. Bugün fiziksel sağlığınızı da unutmayın. Hiç kimse şekilsiz bir vücuttan istediği verimi alamaz.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Yardımsever özellikleriniz bugün ön plana çıkabilir. Birisinin biraz yardıma ihtiyacı olduğunu ve işe koyulmaya karar verdiğini görebilirsiniz. Bir arkadaş ya da meslektaş bir proje ile mücadele ediyor olabilir. İşleri bitirmelerine yardımcı olmak için onlara ekstra birkaç saat teklif edebilirsiniz. Ya da çocuğa yeni bir beceri öğretmeyi teklif edebilirsiniz. Melek kanatlarınızı giyin ve harekete geçin. Klasik inatçı modunda olabilirsin. Bütün gerçekleri ve verileri topladın. Araştırmanı tamamladın. Aklını bir kez başına aldın mı, kimse seni sözünden döndüremiyor! “Haklı” olmak konusuna çok da yoğunlaşma. Şu an içinde bulunduğun mesele sadece siyah ya da beyaz olanı içermiyor. Kendini başkalarının da bakış açılarına açık tutarsan, önemli tahminleri resmine ekleyebilirsin.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2023, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104