Elexus Hotel 'En iyi toplantı oteli' seçildi

banner37

Elexus Hotel ‘Akdeniz – Kıbrıs Bölgesi En iyi Toplantı Oteli’ dalında Ödül Sahibi Oldu.

Elexus Hotel 'En iyi toplantı oteli' seçildi
banner90
banner99

22-24 Şubat’ta İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde beşinci kez düzenlenen; toplantı, kongre ve etkinlik alanındaki öncü firmaların katıldığı Ace of MICE kapsamında “En İyi”ler 3 Nisan 2017 günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen görkemli törenle ödüllerine kavuştu. Bu görkemli gecede Kuzey Kıbrıs’ın tek finalisti Elexus Hotel ‘Akdeniz – Kıbrıs Bölgesi En iyi Toplantı Oteli’ dalında ödülün sahibi oldu. Elexus Hotel adına sahnede ödülü alan Nisa Ersoy kısa sürede elde edilen başarıdan dolayı gururlu ve mutlu olduklarını dile getirdi.

Elexus Otel, kurumsal şirketler ve holdinglere konaklama ve organizasyon hizmetleri konusunda her zaman daha fazlasını sunuyor.

Kıbrıs’ta, 277.000 metrekare alan üzerinde hizmet veren Elexus Hotel, sadece tatil ve eğlence sunmakla kalmıyor, aynı zamanda farklı büyüklüklerdeki dokuz workshop salonuyla hem bireysel hem de kurumsal içerikli çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Her bir köşesinde olduğu gibi kongre salonlarında da modern tasarımı ve son teknoloji çözümleri bir araya getiren Elexus; 5000 m² net kullanım alanına sahip Elexus Kongre Merkezi ile çeşitli etkinliklere kaliteli hizmetiyle cevap vermeyi vaat ediyor.

banner134
Geçtiğimiz aylarda altı gün süren zirvede yaklaşık 4500 kişiyi başarıyla ağırlamanın gururunu yaşayan ElexusOtel, bu çapta bir organizasyona ev sahipliği yaparak hem Ada’nın tarihinde bir “ilk”e imza atıyor, hem Ace of MICE’ta en iyiler arasında yerini alarak Kıbrıs’ın adını en iyiler kategorisine taşıyor.

Elexus Convention Center Kurulduğu günden bu yana kongre turizmi potansiyeli yaratma konusunda artan bir ivme yakalayan Girne’nin yıldızı ElexusOtel’in bu alandaki en büyük artıları, konferans salonları. Teknik donanımının yanı sıra büyüklüğüyle de dikkat çeken, 5.000 m2 net kullanım alanına sahip Elexus Convention Center (KongreMerkezi); 1.000 m2 ’lik yeni toplantı salonu, 1.000-1.700 m büyüklüğündeki fuaye alanı ve biri büyük, sekizi workshop’lar için uygun büyüklükte tasarlanan toplam on toplantı salonuyla çok sayıda ve farklı organizasyon için geniş imkân sağlıyor.

Elexus Otel, ileriki dönemlerde planlanan uluslararası organizasyonlar, fuarlar ve daha geniş kitlelere hitap eden organizasyonların ev sahipliğini ve Kıbrıs turizmindeki iddiasını sürdürmeyi hedefliyor.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75