banner6

Günlük burç yorumları

banner37

21 Ocak 2023 Cumartesi

Günlük burç yorumları
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Son zamanlarda ilişkilerinizde yaşadığınız küçük mücadelelerin gündemde olduğu ciddi bir gün sizi bekliyor. Sevgiye ve güvenliğe olan ihtiyacınız, sizi bazen sahte anlaşmalar yapmaya veya başkaları tarafından daha kabul edilebilir davranışlar sergilemeye zorluyor. Kıskançlık bazen sizi rahatsız edebilir, bu yüzden bu yoğun duygudan uzak durmanız gereken bir gün. Hayatını yeniden organize ediyorsun. Yaşam tarzınla ilgili bir değişiklik yapman gerektiğine karar vermiş olabilirsin. Bütçene dikkat edebilirsin. Son zamanlarda savurgan olmuş olabilirsin mesela! Ya da bir ilişkiye yaklaşımın değişebilir. Bu konuyu romantik partnerinle tartışabilir ve olayların temeline inebilirsiniz. Biraz kazdıkça, çözümü eninde sonunda göreceksin!

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Son zamanlarda endişelisiniz. Bazen hayatınızda gerçekten sizi önemseyen insanlar olduğunu unutuyorsunuz. Bugün aile ve akrabalarınıza zaman ayırmalısınız. Onları arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz ya da kardeşinizle sohbet edip hayatınızda olup bitenleri konuşabilirsiniz. Aile ilişkilerini ihmal etmeyin. Sizi seven insanlarla temasta kalırsanız, ayaklarınızın yere bastığını ve desteklendiğinizi hissedeceksiniz. Bugünle beraber sizin için önemli bir dönem başlıyor. Kendinizi hayal ettiğinizden daha fazla sorumluluk ve kariyer fırsatı ile boğulmuş bulacaksınız. İş yaşantınızdaki sorumlulukların yanı sıra ailenizin sizden ısrarla daha fazla vakit ayırmanızı istemesi mümkündür.

Hayatını bir mikroskopla inceliyor olacaksın. Her şey yolunda görünüyor. Bol enerjin var ve insanların da sana inancı tam. Ama yaşamının resmine daha da yakından ve dikkatli bak.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Son zamanlarda mutlu bir şekilde beslediğiniz sıcak, sevgi dolu his, romantik yaşamınızı istediğiniz gibi ilerletmek için biraz pratik yapmanızı gerektiriyor. "Az ama öz" lafını unutmayın. Hayatınızda büyük bir aşk ve romantizm olması mutlaka tanıştığınız her kişiyle en iyi arkadaş olacağınız anlamına gelmez. Bugün, daha az insanla daha kaliteli zaman geçirmenin tadını çıkarmak için iyi bir zaman. Bugünü dinlenmeyi çok hak ettiğiniz bir gün olarak düşünün. Genelde insanların teselli edilmek ve rahatlatılmak için ihtiyaç duyduklarında aradıkları kişi sizsiniz. Ancak bugün, havadaki gerginliğe rağmen, sözleriniz etkisiz kalacak görünüyor. İyi! Bir değişiklik yapıp bu sefer kendileriyle ilgilenmelerine izin verin. Hayatının bir değerlendirmesini yapmak için uygun bir gün. Dalgın bir moddasın, başına gelen farklı şeyleri düşünüyorsun. Kaderin kurbanı mı olduğunu yoksa aksine kaderin üstünde bir kontrole mi sahip olduğunu merak ediyor gibisin.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Son zamanlarda aşk hayatınız konusunda biraz stresli hissediyor olabilirsiniz. Fakat bugün daha bu stresten kurtulacaksınız. Eğer bir ilişkiden çıktıysanız, nihayet bu travmayı atlatmaya ve tekrar bir şeyler hissetmeye başlayacaksınız. Şu anki ilişkinizde sorun yaşıyorsanız, ilişkinizin olumlu taraflarını görebilir ve birlikte ilerlemeye hazır hissedebilirsiniz. Bugünden en iyi şekilde yararlanın, çünkü böylesi enerjiler bu kadar sık gelmez. Yaptığınız şeyleri elde etmenizi isteyen doğanızdaki saldırganlığı hissedin. Elinizdeki ezici miktardaki görevlerden dolayı hayal kırıklığına uğramak yerine, içten gelen motivasyonu hissedin. Pratik konularla ilgilenin ve şu anda hedefleriniz ve kariyerlerinizle ilgili konulara bakın. Hayatınla ilgi son dönemlerde ihmal ettiğin meseleler bugün kendini gösterebilir. Tüm görev ve sorumluluklarını dikkate aldığına emin ol. Ayrıca işler, dramatik bir dönüm noktasına gelebilir.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Son zamanlarda, aşk, iş veya ailevi bir durumda bir şeylerin nasıl olması gerektiği konusunda kafanızda tuhaf senaryolar oluşturuyor olabilirsiniz. Muhtemelen bu senaryolar, yapacaklarınızla ilgili çok daha temelli ve analitik bir yaklaşım sergilemeniz gerektiğini keşfettikçe gerçeklikle çelişecek. Hazır yapabiliyorken keyfini çıkar. Bugün enerji dolu bir gün. Günün dinamizmiyle dengene geri dönebilir ve düzenlemelere girişebilirsin. Eğer son günlerde halsiz ve bitkin hissediyorsan bugün bu durum tersine dönecek. Bu açılar, fiziksel dayanıklılık, hırs ve dikkat olarak sana destek sunuyor olacak. Geri plana düşen ve ilgilenilmeyi bekleyen projelere geri dönebilirsin. Günün sunduğu fırsatları değerlendir. Eğer günlük yaşamınız düzensiz gibi görünüyorsa, değiştirin! Ne bekliyorsunuz?

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Son derece güçlü iş zekânız ve pratik becerileriniz, ilerlemenizi kolaylaştırmak için hayal gücü ve inovasyonla birleşiyor. Çok uzaklardan alınan bilgiler şu anda özellikle değerli olabilir. Arkadaşlarınızla ve komşularınızla olan ilişkiler sıcak, samimi ve işbirliğine açık olacak. Aşk hayatınızdaki ilişkiler de tatmin edici olabilir. Dışarı çıkıp, felekten bir gün çalmak ve iyi vakit geçirerek biraz stres atın! Bugün, önemli kariyer konularına odaklanma arzunuz, etrafınızdakilere, özellikle aile üyelerine karşı biraz sabırsız olmanıza neden olabilir. İletişim eksikliği yanlış anlamalara neden olabilir. İlişkilerinizi etkilemeden önce stresinizi etkisiz hale getirmeniz gerekir. Kendinize bir kutu çikolata alın ve hepsini yiyin! Daha da iyisi, hava izin verirse uzun bir yürüyüş yapın. Öyle ya da böyle, kafanızı boşlatmalısınız.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Sosyal bir etkinlikte, büyüleyici yeni biri ile tanışabilirsiniz. Bu kişi farklı bir kültürden olabilir ve saatlerce ikinizin de ilgisini çeken konular hakkında konuşabilirsiniz. Başka ilginç insanlarla da tanışabilirsiniz ve bazılarıyla arkadaş olabilirsiniz, ancak bu kişi çok yakın bir dostunuz ya da sevgiliniz olacak gibi. Telefon numaralarınızı aldığınızdan emin olun ve doyasıya eğlenin! Bugünün enerjisi çok sosyal olacak ve muhtemelen telefon veya e-posta yoluyla insanlarla çok fazla iletişim kuracaksınız. Duygusal bir ruh halinde olsanız bile, başkalarının dramlarına ve ikilemlerine dahil olmayarak en büyük yararı sağlayacaksınız. Yanıtlarınızı kısa ve pragmatik tutun; sadece en çok takdir edilen olmakla kalmayacak, aynı zamanda kendi işinizi yapabilmeniz açısından sizin için en üretken zaman olacaktır.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Sizi üzen bir olayın ardından gelecekte benzer şeyler olacağını varsayarsak, delice bir dış değerlendirme yapmayın. Aynı hataları tekrar yapmanızı önlemek için gerekli tedbirleri alın ancak aynı zamanda, konunun tamamını orantılı bir şekilde ele almaya çalışın. Önceden hepsini kafanızda üretmek yerine, ortaya çıkan sorunlarla başa çıkın.

Bugün, yolculuğa çıkarak bir macera yaşamakla ilgili hayaller kurabilirsiniz. Muhtemelen içinde bulunduğunuz durumdan sıkıldınız ve hapsolduğunuz rutini kırmak için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Aklınıza her şeyden kaçmak için yapılabilecek şeylerle ilgili fikirler gelebilir. Bu konuyu zorlamayın. Öğleden sonranızı normalde gitmediğiniz bir yerde geçirmeyi deneyin. Aklınıza işe yarar bir fikir gelene dek bekleyin. Gelince de peşine düşün!

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Sosyal faaliyetler, sizin için heyecan verici yeni bağlantılar sağlayabilir. Her türlü ortakla olan ilişkileriniz (özellikle de bu ortaklar arkadaşınızsa) bugün özellikle verimli ve iki taraf için de yararlı olacak. Yeni bir iş ortaklığına girmeyi düşünüyorsanız, bu konuyu ciddi bir şekilde tartışmaya başlamanın zamanı. Bugün başlayan veya ilerletilen romantik ilişkiler çok iyiye gidecek. Bugünün gezegensel açıları, başkalarına uyum sağlama ihtiyacınızı vurgulayacaktır. Genel olarak, bu Yay için ciddi bir çalışmayı temsil eder! Gezegensel enerji, başkalarıyla anlamlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız o noktada size yardımcı olacak ve ilişkileriniz için kendinize de bir şeyler katmanız gerekecek. Bunun üzerine düşünün.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Siz, ilerleyici bir insansınız. Başkalarının büyümesine ve değişmesine yardımcı olmayı seviyorsunuz. Fakat şu anda, daha geleneksel insanlarla ilgileniyor olabilirsiniz. Bir şeyleri nasıl değiştireceğiniz konusunda yenilikçi bir fikriniz olsa da, insanlar bunu uygulamaya hazır olmayabilir. Sabırlı olmaya çalışın. Pes etmeyin. Hayal gücünüz ve yaratıcı ruhunuz ortaya çıkacak. Bu arada, fikirlerinizi desteklemek için biraz araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Bugün, yaşamınızdaki büyük ve yavaş ilerleyen şeylere uyum sağlamak için çalışmanız gereken bir gün. Hem parasal hem de duygusal olarak uzun vadeli yatırımlar yapmayı düşünün. Şu anda sizin için büyük bir refah görünüyor, ancak başkaları tarafından aldatılmaktan kendinizi koruyun. Hazır cevap ve her şeyi vaat edip ancak hiçbir şey sağlamayan insanlara dikkat edin. Neyin gerçek neyin gerçek olmadığını ortaya çıkarabileceğiniz konusunda kendinize güvenebilirsiniz.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Surat asmayı bırakın ve bugün gülümseyin. Her şey tam olarak istediğiniz gibi gitmese de, şans yüzünüze gülecek. Sahip olmadığınız şeyler yerine, sahip olduğunuz şeylere odaklanmanın tam vakti. Bugün beklenmedik bir şekilde aşk karşınıza çıkabilir ve gözlerinizi açıp onu gördüğünüzde büyük bir rahatlama yaşayacaksınız. Bugünün gezegensel uyumunun sizi büyük ölçüde etkilemesi muhtemel. İçinizdeki küçük çocuğu ortaya çıkarıyor, doğal hassasiyetinizi çok rahatsız edici bir seviyeye yükseliyor, kaçmak ve saklanmak isteğinizi su üstüne çıkarıyor. Bu göksel etkiye elinizden geldiğince direnin. Güvenlikten ne kadar hoşlanır onu bulmak için ne kadar uzun yollar kat ederseniz edin, kabuğunuzu sadece büyümeye başladığınızda kırabilirsiniz.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Siz ve sevgiliniz farklı görüşlere sahip olabilirsiniz. Belki de ilişkinizde bir dönüm noktasındasınızdır. Belki biriniz daha derin bir bağlılık arıyor, diğeri ise bir süre beklemek istiyordur. Sevgiliniz evlenmek istiyorsa ve siz istemiyorsanız, bu konuda ona karşı dürüst olmanız gerekir. Gerçekten aranızda temel farklar varsa, bunu kabul ediyormuş gibi davranmayın. Açıkça iletişim kurmak daha iyi olacak. Bugün, yaratıcı sanatlarla ilişkili iş mevzuları vaktinizin büyük bölümünü alabilir. Bir ödenek teklifi üzerinde çalışabilir, iş arkadaşlarınıza danışabilir ya da yaratıcı işler için tam gaz çalışabilirsiniz. Çevrenizdekiler bir şekilde bu sürece dahil olacak, bu yüzden uzun telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Yoğun bir güne hazır olun ve günü nasıl geçirmek istediğinize bakıp seçimlerinizi akıllıca yapmaya çalışın.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104