banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

9 Mart 2023 Perşembe

Günlük Burç Yorumu
banner90
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Ardından ilgilenmeniz gereken hesap işleri ve ince detaylar olabilir. Çalışkan ve üretken yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Cuma gününden itibaren ilişkiler ön planda, empati gücümüz yüksek olabilir. Hafta sonunda ise gündemde ortak maddi konular yer alabilir. Ardından ev ve aile konuları gündeminizi kaplayabilir. Bu hafta meydana gelen dolunay aşka, sevdiklerinize ve varsa çocuklarınıza bakış açınızı etkileyen, değişiklikler getiren bir dolunay olabilir. Yeni bir aşkın veya tutkunun da farkına vardıran bir dolunay yaşayabilirsiniz. Bugün kendinizi akışa kaptırmakla kalmayıp bundan da büyük keyif alabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burcunuza ilerleyen Ay keyifli günlere işaret ediyor. Hafta sonunda ise harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz. Ardından keyif alabileceğiniz konular ortaya çıkabilir. Cuma gününden itibaren gündelik iş ve rutinlerinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise gündeminizde eşiniz, sevgiliniz ve işiniz olabilir. Bugün maddi konular eşliğinde başlayabilirsiniz. Ardından görüşme ve ziyaretlerle dolu bir gündeminiz olabilir. Bu hafta gerçekleşen dolunay ev ve aile ilişkilerinize dair önemli farkındalıkları, geçmişe, anılarınıza dair duygularınızı ortaya çıkarabilir. Ailenize ilişkin kararlar gündeminize gelebilir. Bugün sosyal yönden renkli zamanlar sizi bekliyor. Dostlarınızın yardımıyla umutlarınızı tazeleyebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken kendinizi akışa bırakmakta hiç zorlanmayabilirsiniz. Hafta sonunda ise Ay burcunuzda ilerliyor, keyifli zamanlar sizi bekliyor.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bugün iletişim ön planda. Haberleşmeye ve eğitime ağırlık verebilirsiniz Ardından ev ve aile konuları gündeminizi kaplayabilir, evinizle ilgilenebilirsiniz. Cuma gününden itibaren ilişkiler aşka zaman ayırabilirsiniz. Hafta sonunda ise gündelik iş ve rutinlerinize odaklanabilirsiniz. Merkür Plüton açısı altında kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen dolunay yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde gelişen olayları su yüzüne çıkarabilir. Duygularınızın coşkusunun zihninizi baskıladığı bir dolunay olabilir. Statü ve konumunuzda parlama, takdir ve beğeni getirebilir. Üstlerinizden ve otorite konumunda kişilerden destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken sosyal bir gündem sizi bekliyor. Hafta sonunda ise dinlenmeye, sakin kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugünün ardından sosyal bir gündeminiz olabilir ve arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Cuma gününden itibaren görev ve sorumluluklarınızla öne çıkabilir, başarılarınızla ilgi ve takdir görebilirsiniz. Hafta sonunda ise gündemde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Kontrolünüz dışı durumlar karşısında dikkatli ve temkinli davranmalısınız. Ardından burcunuza ilerleyen Ay ile birlikte toparlanabilir, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bu hafta meydana gelen dolunay kendi değerinize, yeteneklerinize ve özgüveninize ilişkin hislerinizi sorgulamanızı sağlayabilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye yönelik kararlar alabilirsiniz. Uzak yol ve yolculuklardan yana şanslı bir dönem başlıyor, yabancılardan destek görebilirsiniz ve yabancı bir sevgiliniz ya da aşkınız olabilir. Hafta sonuna ilerlerken başarılarınızla parlayabilirsiniz. Hafta sonunda ise dinlenmeye, sakin kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün ilgilenmeniz gereken maddi konular ve hesap işleri olabilir. Cuma gününden itibaren iletişime, haberleşmeye ve eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz. Hafta sonunda ise evinize ve ailenize odaklanabilirsiniz. Haftaya sosyal bir gündemle başlayabilirsiniz. Hafta sonuna yaklaşırken akışta kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu hafta burcunuzda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunay getirdiği farkındalıkla yaşamınızda bazı önemli kararlar almaya itebilir. Aşk bu kararlarda önemli bir rol oynayabilir. Bu hafta Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesiyle ortak maddi konularda güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken uzak yol ve yolculukların kapısı açılabilir. Bugün ise duygularınızı ortaya koymaktan ve paylaşmaktan sıkıntı duymayabilirsiniz.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün ilerleyen zamanda akışın getirdikleri sizi dalgın, düşünceli kılabilir. Cuma gününden itibaren maddi konular ön planda, iş ve maddi gelirlerinize odaklanabilir, imkânlarınızı değerlendirebilirsiniz. Hafta sonunda ise yapabileceğiniz görüşme, ziyaretler, kısa yolculuklar olabilir. Haftaya hedeflerinize, planlarınıza sıkıca sarılarak başlayabilirsiniz. Ardından sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Bu hafta meydana gelen dolunayla sezgilerinizin gücünü keşfedebilirsiniz. Gizli kapaklı konuların üzerine gitme cesaretiniz olabilir. Ancak kontrol dışı durumları dikkate almayı unutmayın. Önümüzdeki bir ay boyunca ilişkilerden yana şanslı olabilirsiniz. Eşinizden, sevgilinizden, yakın arkadaşınızdan destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken ortak maddi konulara odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise uzak yol ve yolculuklar size göz kırpıyor.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bugün akışa bırakmanız gereken durumlar olabilir, ruhsal konularla ilgilenebilir, sezgisel olabilirsiniz. Cuma gününden itibaren burcunuzda ilerleyen Ay enerjinizi yükseltiyor. Hafta sonunda ise gündeminizde maddi konular, iş ve para konuları olabilir.  Uzak yol ve yolculukların da kapısını aralayabilirsiniz. Ardından görev ve sorumluluklarınız öne çıkabilir. Bu hafta meydana gelen dolunay sizi sosyal yaşamınızın yıldızı yapacak bazı gelişme ve kararları gündeme getirebilir. Aklınızı, mantığınızı ve sosyal becerilerinizi kullanarak bu başarıyı elde edebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca gündelik rutinlerinizi yoluna koyabilirsiniz. İş yaşamınızda daha rahat ve destekleyici rüzgârlar esiyor. Hafta sonuna ilerlerken ilişkilere odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise ortak harcamalar ve maddi konular gündeminize gelebilir.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Günün ilk saatlerinde görev ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Ardından sosyal bilinciniz yükselebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Cuma gününden itibaren kendinizi akışa bırakabilirsiniz, ilişkiniz adına fedakâr hareket edebilirsiniz. Ortak maddi konuların yoğunluğu ve meşguliyetleri ile başlayabilirsiniz. Ardından uzaklarla ilgili konular, yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir. Bu hafta meydana gelen dolunay görev ve sorumluluklarınıza, hedeflerinize, planlarınıza yönelik bir farkındalığı ve kararları gündeme getirebilir. Güçlü ve otoriter kişiler bu karar üzerinde etkili olabilir. Önümüzdeki bir ay boyunca şansınızı aşktan yana kullanmalısınız. Sevdiklerinizden ve aşkınızdan büyük destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken gündelik iş, uğraş ve rutinlerinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise ortak maddi konular gündeminize taşınabilir.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Ardından görev ve sorumluluklarınız sizi dışarıda olmaya itiyor, duygularınızı sergilemekten çekinmeyebilirsiniz. Cuma gününden itibaren sosyal bir gündem sizi bekliyor. Hafta sonunda sakin kalmaya ve dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. Güne ikili ve bire bir ilişkiler ekseninde başlayabilirsiniz. Ardından ortak maddi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu hafta meydana gelen dolunay ile birlikte keşif ve macera duygularınızı alevlendiren bir dolunay olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak seyahatlere, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılara hız verebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca ailenizden daha fazla destek alabilirsiniz. Evinizde keyifli ortamlar oluşturabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken aşktan yana şanslısınız. Hafta sonunda ise gündelik iş ve rutinlerinizi toparlamanız gerekebilir.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün ortak maddi konulara odaklanabilirsiniz. Ardından yurt dışı ve yabancılarla ilgili bir gündeminiz olabilir. Cuma gününden itibaren dış dünyada kendinizi daha çok gösterebilir, başarılarınızla ilgi ve takdir görebilirsiniz.

Güne başlarken gündelik işler ve rutinlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Ardından bire bir ve ikili ilişkilere odaklanabilirsiniz. Bu hafta meydana gelen dolunay ortak maddi konularda, iş ve para konularında bazı kararları gündeme getirebilir. Vergi ve miras işleriniz varsa, bunlarla ilgili de gelişmeler ortaya çıkabilir. Sezgilerinizi konuşturan bir dolunay olabilir. Önümüzdeki bir ay boyunca iletişim, haberleşme konularında rahat hareket edebilirsiniz. Yakın çevreniz ve komşularınızdan destek görebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken aile işlerinize, yuvanıza, evinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise aşk dolu günler sizi bekliyor.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugünden itibaren seyahatlere, yeni keşif ve maceralara açık olabilirsiniz. Hafta sonunda ise görev ve sorumluluk odaklı hareket edebilirsiniz. Ardından gündelik rutinleriniz ve alışkanlıklarınızla ilgilenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu hafta gerçekleşen dolunayla birlikte ilişkinizde daha önce farkında olmadığınız bir durumun ayırdına varabilirsiniz. Bu farkındalık ilişkilerinizle ilgili alacağınız yeni kararları gündeme getirebilir. Önümüzdeki bir ay boyunca maddi konularda şanslı olabilirsiniz. İş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken iletişim ve haberleşmeye odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise ailenizle huzurlu, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bugün dalgınlık ve unutkanlıklar son bulurken daha rahat düşünebilir, hareket edebilirsiniz. Üstelik Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Yepyeni başlangıçlara işaret edebilir ve işe kendinizle başlayabilirsiniz.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün gündeminizde irili, ufaklı işler ve gündelik rutinleriniz olabilir. Ardından ikili ve bire bir ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Cuma gününden itibaren ortak maddi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta sonunda yolculuklara, yeni keşif ve maceralara açık olabilirsiniz. Haftaya başlarken ev ve aile konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Ardından aşka ve sevdiklerinize dair konular gündeminizi kaplayabilir.  Sağlığınız, beslenmeniz, günlük rutininizle ilgili farkındalıkları beraberinde getirebilir. Bununla birlikte gündelik yaşamınız veya çalışma düzeninizle ilgili alacağınız bazı kararlar söz konusu olabilir. Önümüzdeki bir ay boyunca ışığınızla parlayabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken maddi konulara odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise kısa yol ve yolculuklar, ziyaretler, görüşmeler için zaman ayırabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104