banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

13 Mart 2023 Pazartesi

Günlük Burç Yorumu
banner90
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün kendine özenebileceğin bir gündesin. Kıyafetlerinden tut yürüyüşüne kadar etrafındaki insanların dikkatini çekecek bir sürü güzel özelliğini konuşturabileceksin. Bu güzel ilginin tadını çıkar. Bugün ruhsal ve fiziksel anlamda dengenizi koruma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Hayatınıza dair radikal kararlar vermeden önce mutlaka mevcut durumları gözden geçirmeyi denemelisiniz. Aksi halde pişman olabilirsiniz. Ailenin arkanda durduğunu bilmek iş ve ilişki hayatında daha özgüvenli davranışlar sergilemene yol açıyor. Sırlara ve gizemli olaylara meraklı olduğun bugün ise birçok arkadaşının kimseye anlatmadığı şeyleri öğrenebilirsin. Sessiz ve güven veren yapın, insanların sana kolayca açılmasına sağlayacaktır. Telaşlı olmana neden ise misafir ağırlaman olabilir...

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısın. Geride kaldığını düşündüğün bir kişi ile daha fazla muhatap olabilirsin. Aranızdaki romantizm giderek artabilir ve bu durum seni çok şaşırtabilir. Evini temizlemek için vakit ayırabilirsin bugün. Birçok insanı eve davet etmeden önce evinin temiz olmasını isteyeceksin. Hem evini temizleyerek keyfin yerine gelecek, hem de bu insanları evine davet ederek çok güzel bir gün geçireceksin.

Çalışma azmin bu günlerde artış gösteriyor, üzerine daha fazla sorumluluk almak istiyorsun, kendini kanıtlama arayışında olabilirsin. Bugün beklentilerin konusunda şanslı bir gününde olabilirsin. Güzel geri dönüşler alabilirsin. Gün içinde yapılan programlara senin dahil olmaman biraz da olsa kıskançlığına yol açabilir.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Kendine olan güvenin tavan yapacak bugün. Kendini çok iyi hissettiğin için etrafındaki insanları etkilemen de kolay olacak. Yolda tanımadığın insanlardan bile iltifat alabilecek bir havada olacaksın bugün. Etkilere karşı koymak için alanınızı toplamaya odaklanmanız gerekebilir. Ayrıca ev arkadaşlarınızın, özellikle kendi alanlarında kalabalık hissediyorlarsa, normalden daha huysuz veya gergin olduklarını fark edeceksiniz. Birlikte yaşadığınız insanlarla sınırlar koyarak kendiniz için sessizlik yaratmaya çalışın. Duygusal anlamda kendini boşlukta hissediyorsun hayatına zararı dokunacak yanlış kişileri sokabilirsin. Yeni projeler için aldığın tekliflerde karar aşamasına geliyorsun, bu günler izleyeceğin yol belli olabilir. Bugün kişisel açıdan önem verdiğin konularla ilgilenmek isteyebilir, dış görünüşünde değişikliğe gitmek isteyebilirsin. Katıldığın sosyal ortamlarda dikkat çekeceksin.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Sevdiğin kişi ile aranızda durağanlaşan bir muhabbet varsa bugün bunu canlandırmak isteyebilirsin. Hiç gitmediğiniz ortamlara gidebilir ve birbirinizi daha dikkatle dinleyebilirsiniz. Hedefine ulaşmak için odaklandığında karşına çıkan engeller gözünde çok büyüyor. Bugün bu tür engellerle uğraşırken gerilebilirsin. Ancak bunları gün içerisinde halletmek, günün geri kalanını keyifle geçirmeni sağlayacak. İletişimsel olarak güzel bir güne başlamış olsa da yanlış anlamalar yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. En yakınınız ve en sevdikleriniz şu anda uzakta hissediyorsa umutsuzluğa kapılmayın. Sosyal ortamında kendini çok iyi ifade edemediğin konular etrafındaki insanların kafasında farklı fikirler oluşturabilir. Fakat bu durum çok uzun sürmeyecek. Gün içinde kendini rahat hissettiğin ortamdasın ve huzurlu hissettiğin kişiler ile birlikte zaman geçirerek değerlendirmen mümkün.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün senin için harika bir gün. Etrafa yaydığın pozitif enerjinin ekmeğini çokça yiyeceksin. İnsanlarla muhabbetin artacak ve emek verdiğin şeylerin sonuçlarını çok daha rahat alabileceksin. Keyfini çıkar! Bugün isteklerinize her zamankinden daha çok odaklandığınız ve onları elde etmek için çaba gösterdiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Finansal açıdan zorlandığınız bir süreç sizleri bekliyor. Bu nedenle mümkün olduğunca şartlarınızı gözden geçirmeyi deneyin. Kişisel bakımına önem veriyorsun dış görünüşünde birkaç değişiklik yapabilirsin. Sosyal bir gün seni bekliyor. Bugün aniden çıkacak planlara dahil olmaya da kendini hazır tut derim. İletişimle ilgili beklenmedik aksiliklere karşı tedbiri önceden almanın faydasını görebilirsin. İçinde tutamadığın bir sırrı ailene açıklayabilirsin.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Etrafındaki insanların dikkatlerinin dağınık olması veya başka şeylerle ilgilenmeleri seni biraz gerebilir. Ancak her şeyin seninle alakalı olmadığını düşünmeli ve insanlara bir alan tanımalısın bugün. Böylece beklentilerini kontrol etmen daha da kolaylaşacak. Bugün kontrolün elinizden çıktığını hissedecek ve mutsuz olacaksınız. Ancak bu ruh hali kısa sürede sonra kendinizi daha olumlu bir tabloya bırakacak. Başka bir güne ertelenebilecek herhangi bir sosyal durumdan veya görevden uzaklaşmak için kendinize izin verin. Dünya karmaşık günlerden geçerken kendine vakit ayırmak istiyorsun, izlemediğin filmleri, okumadığın kitapları okuyabilirsin. Yaşamın kendisi sana bugün önemli mesajlar veriyor olabilir. Bu yüzden bugün durup dururken aklına düşen kişiyi mutlaka ara. Özellikle geçmişte birlikte çalıştığın kişiden çalıştığın sektör ya da ortamla ilgili ekstra bilgiler alabilirsin.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Beklenmedik gelişmeler ve güzel sürprizler gününün çok güzel geçmesini sağlayabilir. Hem senin hem de sevdiğin kişi için yaşanacak olan bu güzel gelişmeler, ikinizin bazı kutlamalar yapmak istemesine sebep olabilir. Bugün kendini gergin hissedebilirsin. Başka şeylere sinirlenip, hırsını hiç hak etmeyen kişilerden çıkarabilirsin. Sakin kalmak senin için çok önemli olacak bugün. O yüzden çok fazla insan ile muhatap olmamaya çalış. Bugün gerçekten sizin için çok zor geçecek. Özellikle geçmişten gelen garip anılarla karşı karşıya kalırsanız, üstesinden geleceğinizi düşündüğünüz güvensizlikleri tetikleyebilir. Bu durum sosyal anlamda kendinizi huzursuz hissetmenize neden olabilir. Çevrende olan karmaşıklıklardan kendini uzak tutmak istiyorsun insanlar ile arana mesafe koyabilirsin.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün sana ait olan başarıların arkasında durman gerekecek. Başka bir kişinin senin emeğine konmasına izin vermemelisin. Bu konuda ne kadar hassas olduğunu iş geçtikten sonra anlamamak için tırnaklarını çıkarmaya hazır ol. Bugün sosyal anlamda kendinizi ifade etme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızı veya ev arkadaşlarınızı, içsel düzeyde olsa bile yargılarken aşırıya kaçmamaya çalışın. Aklınıza ilk gelenleri hızlı bir şekilde söyleyerek karşı tarafın kusurlarını yüzüne vurmak ilişkilerinizde derin çatlaklara neden olacak. Kaçmayı başarabilir ve kendinize biraz zaman ayırabilirseniz, yapın! Seninle ilgili farklı fikirlere sahip olan insanlarla bugün bir araya gelebilirsin. Fakat onların gözündeki imajını tazeleme fırsatı da yakalayabileceksin. Aktif bir konuşmacı olmaktan çekinme, gün içinde ailene karşı da oldukça yapıcı olacaksın. Varsa kardeşlerin dertlerine çare oluyorsun.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Çevrendeki insanlarla uyum içerisinde iş yapmayı bilirsen çok keyifli ve bir o kadar da üretken bir gün olacak bugün senin için. Karşındaki insanı dinlemeyi öğrenmeli ve kendi emeğine daha çok güvenmelisin.  Bugün sosyal hayatınızdaki strese karşı dikkatli olun. Hafta sonu olmasına rağmen bugün iş hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Bugün oldukça düzensiz ve kaotik hissedeceksiniz, bu da tipik rutininizden kaçmayı her zamankinden daha cazip hale getirecek. Bugün bir araya geldiğin insanlar senin için gerçekten önemli insanlar olabilir. Onlardan aldığın fikirler ilerleyen zamanlarda da çok işine yarayabilir. İlişkisi olan bir Yay burcuysan, sevgilinle keyifli bir gün geçirebilirsin. Uzun zamandır ondan uzak kalman bazı sorunların da olduğunu gösteriyor. İkili ilişkilerinize keyifli anılar katmak isteyebilirsiniz. Yorgun ve yoğun zamanların ardından hayata ve çevrenize iyi etki bırakmak, sizi de hafifletecektir. Bu durum hayatınızdaki insanların size olan bakış açısını da olumlu yönde değiştirecektir.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün sevdiğin kişi ile sosyal ortamlarda daha keyifli vakitler geçirebilirsin. Bu durum ikinizin de ruh halinin çok daha olumlu bir biçime girmesini sağlayacak. Birbiriniz ile uyumunuzu, sosyal ortamlarınız ile birlikte arttırabilirsiniz. Etrafındaki insanların ilgisini çekmek isteyeceğin bir gün. Ancak her güzel şeyi etrafında insanlar varken yaşamak normal değildir, bazen kendi kendine kalmak en iyisidir. Bunu unutmamalısın bugün. Mali darbeler ve beklenmedik maliyetler sizi her zamankinden daha umutsuz hissetmenize neden olabilir, ancak banka hesabınızın zamanla yenileneceğini unutmayın. Geçmiş ve gelecek arasında olan dengeyi sorguluyorsun, bu durum verdiğin kararlarda değişiklik yaratabilir. Sosyal medya alanında zamanının çoğunu geçiren ve iş yürüten bir Oğlak burcuysan bugün bu konuda daha aktif olabilir, yenilikler keşfedebilirsin.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün keyifli ve etkin bir gün olacak. İsteklerini bir düzene sokmak, daha planlı olmak ve günün keyfini çıkarmak seni çok mutlu edecek. Her şeye vakit ayırabileceğin ve enerjini her şeye yettirebileceğin bir gündesin. Bu sabah kendinizi biraz bitkin hissedebilirsiniz. Bazı işlerin üst üste yığılmasına izin vermiş olmanız çok olası olsa da, bugün hangi görevlerin tamamlanması gerektiğinin stresine çok fazla kapılmamaya çalışın ve bunun yerine bunları birer birer listenizden çıkarmaya odaklanın. Gün içinde çıldırırken fiziksel ihtiyaçlarınızı kontrol etmeyi unutmayın ve bir saatin baskısını hissetseniz bile kısa molalar vermeye dikkat edin. Çocuk sahibi olan bir Kova burcuysan, çocuklarının arkadaşları konusunda daha seçici davranıyorsun, arkadaş seçimleri konusunda tercihlerine yön vermek isteyebilirsin. Gün içerisinde uzun zamandır görüşmediğin kalabalık içinde arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün kendini biraz gergin hissedebilirsin. İnsanlarla arandaki muhabbetin beklentilerinden farklı ilerlemesi ve bu konuda kontrol sahibi olamaman seni gerebilir. Ancak kendine vakit ayırırsan çok daha keyifli bir gün seni bekliyor olacak. Karşınızdakinin bir şeyler sakladığını hissedebilirsiniz, ancak bu duygular gerektiği gibi tedavi edilmemiş eski yaralardan kaynaklanan paranoyanın sonucu olabilir. Bugün planlı bir şekilde hareket etmek istemeyebilirsin. Gün içerisinde tesadüf eseri denk geldiğin insanlarla fikir paylaşımında bulunmak sana daha çok keyif verebilir. Günün güzel geçmesine neden olan şey ise heyecanını arttırmayı sağlayan kişi olacak. Akşam saatlerinde sosyal hayattan kendini soyutluyorsun yalnızca kendi düşüncelerin ile baş başa kalmak isteyebilirsin. Ailenize karşı olan tavırlarınız dikkat çekebilir.

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün kendine özenebileceğin bir gündesin. Kıyafetlerinden tut yürüyüşüne kadar etrafındaki insanların dikkatini çekecek bir sürü güzel özelliğini konuşturabileceksin. Bu güzel ilginin tadını çıkar. Bugün ruhsal ve fiziksel anlamda dengenizi koruma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Hayatınıza dair radikal kararlar vermeden önce mutlaka mevcut durumları gözden geçirmeyi denemelisiniz. Aksi halde pişman olabilirsiniz. Ailenin arkanda durduğunu bilmek iş ve ilişki hayatında daha özgüvenli davranışlar sergilemene yol açıyor. Sırlara ve gizemli olaylara meraklı olduğun bugün ise birçok arkadaşının kimseye anlatmadığı şeyleri öğrenebilirsin. Sessiz ve güven veren yapın, insanların sana kolayca açılmasına sağlayacaktır. Telaşlı olmana neden ise misafir ağırlaman olabilir...

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısın. Geride kaldığını düşündüğün bir kişi ile daha fazla muhatap olabilirsin. Aranızdaki romantizm giderek artabilir ve bu durum seni çok şaşırtabilir. Evini temizlemek için vakit ayırabilirsin bugün. Birçok insanı eve davet etmeden önce evinin temiz olmasını isteyeceksin. Hem evini temizleyerek keyfin yerine gelecek, hem de bu insanları evine davet ederek çok güzel bir gün geçireceksin.

Çalışma azmin bu günlerde artış gösteriyor, üzerine daha fazla sorumluluk almak istiyorsun, kendini kanıtlama arayışında olabilirsin. Bugün beklentilerin konusunda şanslı bir gününde olabilirsin. Güzel geri dönüşler alabilirsin. Gün içinde yapılan programlara senin dahil olmaman biraz da olsa kıskançlığına yol açabilir.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Kendine olan güvenin tavan yapacak bugün. Kendini çok iyi hissettiğin için etrafındaki insanları etkilemen de kolay olacak. Yolda tanımadığın insanlardan bile iltifat alabilecek bir havada olacaksın bugün. Etkilere karşı koymak için alanınızı toplamaya odaklanmanız gerekebilir. Ayrıca ev arkadaşlarınızın, özellikle kendi alanlarında kalabalık hissediyorlarsa, normalden daha huysuz veya gergin olduklarını fark edeceksiniz. Birlikte yaşadığınız insanlarla sınırlar koyarak kendiniz için sessizlik yaratmaya çalışın. Duygusal anlamda kendini boşlukta hissediyorsun hayatına zararı dokunacak yanlış kişileri sokabilirsin. Yeni projeler için aldığın tekliflerde karar aşamasına geliyorsun, bu günler izleyeceğin yol belli olabilir. Bugün kişisel açıdan önem verdiğin konularla ilgilenmek isteyebilir, dış görünüşünde değişikliğe gitmek isteyebilirsin. Katıldığın sosyal ortamlarda dikkat çekeceksin.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Sevdiğin kişi ile aranızda durağanlaşan bir muhabbet varsa bugün bunu canlandırmak isteyebilirsin. Hiç gitmediğiniz ortamlara gidebilir ve birbirinizi daha dikkatle dinleyebilirsiniz. Hedefine ulaşmak için odaklandığında karşına çıkan engeller gözünde çok büyüyor. Bugün bu tür engellerle uğraşırken gerilebilirsin. Ancak bunları gün içerisinde halletmek, günün geri kalanını keyifle geçirmeni sağlayacak. İletişimsel olarak güzel bir güne başlamış olsa da yanlış anlamalar yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. En yakınınız ve en sevdikleriniz şu anda uzakta hissediyorsa umutsuzluğa kapılmayın. Sosyal ortamında kendini çok iyi ifade edemediğin konular etrafındaki insanların kafasında farklı fikirler oluşturabilir. Fakat bu durum çok uzun sürmeyecek. Gün içinde kendini rahat hissettiğin ortamdasın ve huzurlu hissettiğin kişiler ile birlikte zaman geçirerek değerlendirmen mümkün.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün senin için harika bir gün. Etrafa yaydığın pozitif enerjinin ekmeğini çokça yiyeceksin. İnsanlarla muhabbetin artacak ve emek verdiğin şeylerin sonuçlarını çok daha rahat alabileceksin. Keyfini çıkar! Bugün isteklerinize her zamankinden daha çok odaklandığınız ve onları elde etmek için çaba gösterdiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Finansal açıdan zorlandığınız bir süreç sizleri bekliyor. Bu nedenle mümkün olduğunca şartlarınızı gözden geçirmeyi deneyin. Kişisel bakımına önem veriyorsun dış görünüşünde birkaç değişiklik yapabilirsin. Sosyal bir gün seni bekliyor. Bugün aniden çıkacak planlara dahil olmaya da kendini hazır tut derim. İletişimle ilgili beklenmedik aksiliklere karşı tedbiri önceden almanın faydasını görebilirsin. İçinde tutamadığın bir sırrı ailene açıklayabilirsin.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Etrafındaki insanların dikkatlerinin dağınık olması veya başka şeylerle ilgilenmeleri seni biraz gerebilir. Ancak her şeyin seninle alakalı olmadığını düşünmeli ve insanlara bir alan tanımalısın bugün. Böylece beklentilerini kontrol etmen daha da kolaylaşacak. Bugün kontrolün elinizden çıktığını hissedecek ve mutsuz olacaksınız. Ancak bu ruh hali kısa sürede sonra kendinizi daha olumlu bir tabloya bırakacak. Başka bir güne ertelenebilecek herhangi bir sosyal durumdan veya görevden uzaklaşmak için kendinize izin verin. Dünya karmaşık günlerden geçerken kendine vakit ayırmak istiyorsun, izlemediğin filmleri, okumadığın kitapları okuyabilirsin. Yaşamın kendisi sana bugün önemli mesajlar veriyor olabilir. Bu yüzden bugün durup dururken aklına düşen kişiyi mutlaka ara. Özellikle geçmişte birlikte çalıştığın kişiden çalıştığın sektör ya da ortamla ilgili ekstra bilgiler alabilirsin.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Beklenmedik gelişmeler ve güzel sürprizler gününün çok güzel geçmesini sağlayabilir. Hem senin hem de sevdiğin kişi için yaşanacak olan bu güzel gelişmeler, ikinizin bazı kutlamalar yapmak istemesine sebep olabilir. Bugün kendini gergin hissedebilirsin. Başka şeylere sinirlenip, hırsını hiç hak etmeyen kişilerden çıkarabilirsin. Sakin kalmak senin için çok önemli olacak bugün. O yüzden çok fazla insan ile muhatap olmamaya çalış. Bugün gerçekten sizin için çok zor geçecek. Özellikle geçmişten gelen garip anılarla karşı karşıya kalırsanız, üstesinden geleceğinizi düşündüğünüz güvensizlikleri tetikleyebilir. Bu durum sosyal anlamda kendinizi huzursuz hissetmenize neden olabilir. Çevrende olan karmaşıklıklardan kendini uzak tutmak istiyorsun insanlar ile arana mesafe koyabilirsin.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün sana ait olan başarıların arkasında durman gerekecek. Başka bir kişinin senin emeğine konmasına izin vermemelisin. Bu konuda ne kadar hassas olduğunu iş geçtikten sonra anlamamak için tırnaklarını çıkarmaya hazır ol. Bugün sosyal anlamda kendinizi ifade etme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızı veya ev arkadaşlarınızı, içsel düzeyde olsa bile yargılarken aşırıya kaçmamaya çalışın. Aklınıza ilk gelenleri hızlı bir şekilde söyleyerek karşı tarafın kusurlarını yüzüne vurmak ilişkilerinizde derin çatlaklara neden olacak. Kaçmayı başarabilir ve kendinize biraz zaman ayırabilirseniz, yapın! Seninle ilgili farklı fikirlere sahip olan insanlarla bugün bir araya gelebilirsin. Fakat onların gözündeki imajını tazeleme fırsatı da yakalayabileceksin. Aktif bir konuşmacı olmaktan çekinme, gün içinde ailene karşı da oldukça yapıcı olacaksın. Varsa kardeşlerin dertlerine çare oluyorsun.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Çevrendeki insanlarla uyum içerisinde iş yapmayı bilirsen çok keyifli ve bir o kadar da üretken bir gün olacak bugün senin için. Karşındaki insanı dinlemeyi öğrenmeli ve kendi emeğine daha çok güvenmelisin.  Bugün sosyal hayatınızdaki strese karşı dikkatli olun. Hafta sonu olmasına rağmen bugün iş hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Bugün oldukça düzensiz ve kaotik hissedeceksiniz, bu da tipik rutininizden kaçmayı her zamankinden daha cazip hale getirecek. Bugün bir araya geldiğin insanlar senin için gerçekten önemli insanlar olabilir. Onlardan aldığın fikirler ilerleyen zamanlarda da çok işine yarayabilir. İlişkisi olan bir Yay burcuysan, sevgilinle keyifli bir gün geçirebilirsin. Uzun zamandır ondan uzak kalman bazı sorunların da olduğunu gösteriyor. İkili ilişkilerinize keyifli anılar katmak isteyebilirsiniz. Yorgun ve yoğun zamanların ardından hayata ve çevrenize iyi etki bırakmak, sizi de hafifletecektir. Bu durum hayatınızdaki insanların size olan bakış açısını da olumlu yönde değiştirecektir.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün sevdiğin kişi ile sosyal ortamlarda daha keyifli vakitler geçirebilirsin. Bu durum ikinizin de ruh halinin çok daha olumlu bir biçime girmesini sağlayacak. Birbiriniz ile uyumunuzu, sosyal ortamlarınız ile birlikte arttırabilirsiniz. Etrafındaki insanların ilgisini çekmek isteyeceğin bir gün. Ancak her güzel şeyi etrafında insanlar varken yaşamak normal değildir, bazen kendi kendine kalmak en iyisidir. Bunu unutmamalısın bugün. Mali darbeler ve beklenmedik maliyetler sizi her zamankinden daha umutsuz hissetmenize neden olabilir, ancak banka hesabınızın zamanla yenileneceğini unutmayın. Geçmiş ve gelecek arasında olan dengeyi sorguluyorsun, bu durum verdiğin kararlarda değişiklik yaratabilir. Sosyal medya alanında zamanının çoğunu geçiren ve iş yürüten bir Oğlak burcuysan bugün bu konuda daha aktif olabilir, yenilikler keşfedebilirsin.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün keyifli ve etkin bir gün olacak. İsteklerini bir düzene sokmak, daha planlı olmak ve günün keyfini çıkarmak seni çok mutlu edecek. Her şeye vakit ayırabileceğin ve enerjini her şeye yettirebileceğin bir gündesin. Bu sabah kendinizi biraz bitkin hissedebilirsiniz. Bazı işlerin üst üste yığılmasına izin vermiş olmanız çok olası olsa da, bugün hangi görevlerin tamamlanması gerektiğinin stresine çok fazla kapılmamaya çalışın ve bunun yerine bunları birer birer listenizden çıkarmaya odaklanın. Gün içinde çıldırırken fiziksel ihtiyaçlarınızı kontrol etmeyi unutmayın ve bir saatin baskısını hissetseniz bile kısa molalar vermeye dikkat edin. Çocuk sahibi olan bir Kova burcuysan, çocuklarının arkadaşları konusunda daha seçici davranıyorsun, arkadaş seçimleri konusunda tercihlerine yön vermek isteyebilirsin. Gün içerisinde uzun zamandır görüşmediğin kalabalık içinde arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün kendini biraz gergin hissedebilirsin. İnsanlarla arandaki muhabbetin beklentilerinden farklı ilerlemesi ve bu konuda kontrol sahibi olamaman seni gerebilir. Ancak kendine vakit ayırırsan çok daha keyifli bir gün seni bekliyor olacak. Karşınızdakinin bir şeyler sakladığını hissedebilirsiniz, ancak bu duygular gerektiği gibi tedavi edilmemiş eski yaralardan kaynaklanan paranoyanın sonucu olabilir. Bugün planlı bir şekilde hareket etmek istemeyebilirsin. Gün içerisinde tesadüf eseri denk geldiğin insanlarla fikir paylaşımında bulunmak sana daha çok keyif verebilir. Günün güzel geçmesine neden olan şey ise heyecanını arttırmayı sağlayan kişi olacak. Akşam saatlerinde sosyal hayattan kendini soyutluyorsun yalnızca kendi düşüncelerin ile baş başa kalmak isteyebilirsin. Ailenize karşı olan tavırlarınız dikkat çekebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104