banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

16 Mart 2023 Perşembe

Günlük Burç Yorumu
banner90
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Sevgili Koç burçları, bugün maddi ve finansal konulara yönelik olarak yeni adımlar atacaksınız. Mali durumunuzu iyileştirmek için yeni planlar yapmaya başlayacaksınız. İstediğinizi elde etmenin eşiğinde olabilirsiniz ancak önünüze geçici engeller çıkabilir. Bunun asla olmak istediğiniz yere ulaşamayacağınız anlamına gelip gelmediğini merak ederek biraz panik içinde olabilirsiniz. Merak etmeyin sadece durumu değerlendirmeniz ve bu engeli aşmak için ne yapacağınızı bulmanız gerekiyor. Hayatta aradığımız şeyi bulup bulamayacağımızı hiçbir zaman bilemeyiz. Ancak bazen bulmak değil, aramak daha kıymetlidir. Aklınızda çok önemli ve spesifik bir hedef olabilir. Bu hedefe ulaşıp ulaşamayacağınız belli olmayabilir ancak bu arayış sizi mutlaka bir noktaya götürecektir. Hayattan zevk alarak bir iş yapmak isteğiniz bugün daha fazla artabilir.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Sevgili Boğa burçları, bugün sosyal anlamda çevrenizdekilere enerjinizle iyi gelmeye çalıştığınız bir gün olacak. Etrafınızdaki kişilerin kötü hissettiğini görerek onlara yardımcı olabilmek için adeta seferber olacaksınız. Sosyalleşme havasında olmayabilirsiniz ve düşüncelerinizi düzenlemek için yalnız kalmanız gerekebilir. Ancak insanlara iyi gelmek ve onların sorunlarına çözüm olabilmek fikri daha ağır basacak. Hepimiz zaman zaman büyük bir heyecanla başlayıp sonradan pişman olacağımız şeyler yaşarız. “Diğer yoldan gitseydim nasıl olurdu” diye düşünürüz. Oysa bu düşünceler hiçbir şeyi değiştirmez. Bunun yerine enerjinizi yeni hayallere, yeni maceralara ayırabilirsiniz. Değişmek sizler için bugün biraz zor olabilir. Belki de kabullenmek gerekiyordur ve siz bunu yaparken haksızlığa uğradığınızı düşünüyor olabilirsiniz.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Sevgili İkizler, bugün beklenmedik misafirler kapınızı çalabilir ve ev nüfusunuz bir anda artabilir. İşteki gelişmeler hakkında endişelenmek veya kendi yarım kalmış ev işleriniz sizi biraz stresli ve havasız hissetmenize neden olabilir. Durumunuza objektif bir şekilde bakmalısınız. Günlük sorumluluklarınızı yerine getirdikten sonra kendinizi ödüllendirmek için mutlaka sevdiğiniz bir aktiviteyi yapın. Bir hedefe ulaşmak için ihtiyacınız olan özgüvene sahip olmayabilir, kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Oysa aradığınız güç sizin içinizde! Sadece başarabileceğinize inanmanız yeterli. Buna inandıktan sonra hedefinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Uzun süredir içinizde tuttuğunuz konuları bugün konuşmak isteyebilirsiniz. Konuşmak sizi rahatlatacaktır. İlişkilerde gelgitler yaşayabilirsiniz. Hemen hızlı kararlar vermeyin.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Sevgili Yengeç burçları, bir arkadaşınız depresyonda olabilir ve sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilir. Uğruna çalışmakta olduğunuz uzun süredir devam eden, değer verdiğiniz bazı hedefler geçici olarak engellenebilir ve bu da onların bir gün gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak etmenize neden olabilir. Olumsuz düşüncelere dalarak zaman kaybetmeyin. Ne yapılması gerektiğini değerlendirin ve yapın. Bu sadece geçici bir durumdur. Üstesinden geleceksiniz ama ne kadar hızlı olacağı size bağlı. Hayatınızın birçok alanında işler daha iyiye gidiyorsa, bunu kendinize itiraf etmekten korkmayın. Siz her şeyin yolunda olduğuna inandıkça, daha güzel şeyler sizi bulmaya devam edecektir çünkü siz ne kadar olumlu olursanız, etrafınızdaki pozitif hava da o kadar artar. Finansal konularda ya da ortaklı konularda ne yönde ilerleyeceğinizi kestiremiyor olabilirsiniz.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Sevgili Aslan burçları, bugün iş ve kariyer anlamında büyük bir yol ayrımının eşiğinde olacağınız bir gün olacak. Üst düzey yetkililer bir görüşme gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Endişelenmeyin ve olayların akışı içinde kalmaya özen gösterin. Aile üyelerinizle ve işle alakalı sorumluluklarınız arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Bu nedenle mümkün olduğunca net kararlar vermeden önce temkinli adımlar atın. Yaşadığınız sıra dışı bir durumun akla yatkın bir açıklaması varsa, anlamak daha kolay olur. Ancak bazen bu açıklamayı hemen bulamayabilirsiniz. Eğer bir tutkunuz varsa fakat henüz bunu kendinize mantıklı bir şekilde açıklayamıyorsanız, ufak ufak adımlarla tutkunuzun peşinden gitmek iyi olabilir. Yakın çevreniz ve birebir ilişkilerinizin değerli olduğu bir gündesiniz. Söyledikleriniz akılda kalıyor ve güçlü bir ikna etme performansı içine giriyorsunuz.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Sevgili Başak burçları, bugün uzun süredir ertelediğiniz bazı işlerinizi halletmeniz gerekebilir. Kişisel ve kariyerinizle alakalı olan işleri biriktirdiğiniz için hangisine öncelik vereceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Bugün iletişim kanallarında yanlış anlaşılmalardan doğan bazı problemlerle başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Derin bir nefes alın ve olayları yoluna koymak için bir planlama yapın. Hayatta bazen ulaşılamayan veya yasak olan şeyler, daha büyük bir arzu nesnesine dönüşür. Eğer şu sıralar çok fazla enerji harcadığınız bir şey varsa, bunun gerçekten emeğinize değip değmediğini yeniden değerlendirmek iyi olabilir. Bugün yapacağınız görüşmeler ve konuşmalar bu bağlamda çok önemli olacak.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Sevgili Terazi burçları, bugün maddi ve finansal anlamda tedirginlik hissedeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Gelecek kaygısıyla birleşen durumları değerlendirdiğinizde atacağınız adımlara bir kez daha bakma zorunluluk hissediyorsunuz. Bugün karamsar bir ruh halinin içindesiniz. Panik yapmayın ve enerjinizi geri gelmesi için sizi en çok mutlu eden şeyleri yapmaya özen gösterin. Elinize geçen bir kazancı hak etmediğinizi düşünmek, sizi ferahlatan bu gelişme için şükretmemekten farksızdır. Yakın zamanda bir miktar para kazanabilirsiniz. Bunun tadını çıkarın. Bugün mümkün oldukça kuracağınız iletişimlerde fevri olmamaya çalışın. Konuşarak çözüme gitmeye çalışmalısınız. Bunu sürekli yapan biri olmanıza rağmen oldukça tahammülsüz kendinizi hissedebilirsiniz. Elinizden geldikçe gelişen ani durumlara karşı sakinliğinizi korumayı seçin.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Sevgili Akrep burçları, bugün maddi konularda atacağınız adımlar sosyal çevreniz tarafından hoş karşılanmayabilir. Duygusal anlamda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olmak isteyeceksiniz. Onlarla zaman geçirmek için işlerinizden bir süreliğine de olsa uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Bir hayalinizi gerçekleştirmek için gerekli olan her şeyi hazırlamış olabilirsiniz ancak bir şekilde gerçekleşmiyor olabilir. Bunun için kendinizi suçlamayın. Bazen bir şeyin gerçekleşmesi için doğru zamanın gelmesi beklenir. Böyle zamanlarda yapmanız gereken tek şey sabırla ve kararlılıkla beklemek. Tahammülsüz ya da sabırsız duygular içinde hissedebilirsiniz.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Sevgili Yay burçları, bugün görevlerinizin her zamankinden daha yoğun olduğu bir dönem içindesiniz. Bu süreçte çok çalıştığınız için kendinizi yorgun ve karamsar hissedebilirsiniz. Hayati değilse, sağlığınızdan ödün vermeden yapabileceğiniz kadar çok şey yapın. Gerisini yarın yapın. Bir gün daha kalırsa dünyanın sonu gelmez. Kararlı ve çalışkan birisiniz. Başladığı işi bitiren, başarısız olduğunda yeterince çabalamadığı için kendine kızan, nerede yanlış yaptığını araştıran birisiniz. Yakın zamanda çok güzel gelişmeler olabilir. Bu güzel gelişmeler, bunca zaman gösterdiğiniz çabanın sonucu. Duygusal olarak biraz karışık hissediyor olabilirsiniz. Finansal konularda lütfen ani çıkışlar içinde olmayın. Sosyal yaşantınızda artık fazla kalabalık istemiyorsunuz. Bugün mümkün oldukça kendinizi anlatmak zorunda olacağınız ortamlarda bulunmayın.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Sevgili Oğlak burçları, bugün geleceğe dair planlarınızı gözden geçirmeniz gereken bir gün olacak. Sevdiklerinizle bağlarınızı güçlendirecek adımlar atacak ve onları ne kadar sevdiğinizi bir kez daha hissettireceksiniz. Hayır demekten korkmayın. Fikirlerinizi mutlaka bir kenara not edin ve daha sonra onlara geri dönüp bakarak değerlendirme yapın. Günlük rutinleri olan ve bundan keyif alan biri olabilirsiniz. Ancak bazen beklenmedik şeyler de yaşanabilir. Bu beklenmedik sürprizden korkmadan da onu karşılayabilirsiniz. Bazen ufak değişiklikler, zannettiğinizden çok daha iyi gelebilir. Yeni bir işe girme kararı alabilirsiniz. İş yapacağınız konuyla ilgili bir karar aşamasındasınız. Cesur olun ama geri dönüşü olmayan konularda hızlı davranmayın. Sizler her türlü riski çok iyi analiz eden insanlarsınız. Lütfen risk almaktan korkmayın.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Sevgili Kova burçları, uzun süredir görüşmediğiniz bir kişiyle gerçekleştireceğiniz iletişimle birlikte kendinizi daha olumlu bir ruh halinin içinde bulabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızla alakalı olarak ortaya çıkan beklenmedik durumlar kendinizi ifade etme konusunda zorlanmanıza neden olabilir. Bazen bir sorun öyle derinleşir ki hiç beklenmedik bir zamanda, beklenmedik bir ortamda, beklenmedik bir kılıfla ortaya çıkıverir. Siz de bugün sizi aslında pek de rahatsız etmeyen bir şeyin arkasına gizlenebilirsiniz. Böyle zamanlarda asıl sorunun ne olduğunu düşünmek ve onu ortaya çıkarmak, daha sağlıklı çözümlere kavuşmanıza yardımcı olur. Bugün ilişkilerinizde gergin ve sabırsız hissedebilirsiniz. Aksine bu sizden kaynaklı olabilir. Günü yeni bilgilerle tamamlamaya çalışın.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Sevgili Balık burçları, bugün beklemedik bir anda kendinizi kötü hissetmenize neden olabilecek bir haber alabilirsiniz. Bu haber ailenizle ve sosyal çevrenizle alakalı değil daha çok kariyerinizi ilgilendiren bir konuyu kapsayacak. Bugün bazı işlerinizi büyük bir hızla halletmeniz gerekebilir. Kendinize güvenin ve işlerin üstesinden gelin. Kötü bir rüyanın içindeyken gördüklerinizden kurtulmak zor olabilir ancak uyandığınız anda her şey geçip gitmiştir. Benzer bir durumla karşılaşabilirsiniz. Başarısız olduğunuzu düşünmekten vazgeçin. Bazı konularda belki de aşırı tepkiler veriyor olabilirsiniz. Motivasyonunuz düşürse de siz hatalarınızdan ders çıkarmayı denemelisiniz. Yeni bir kazanç ve yeni bir iş sizi büyütecektir. Hedeflerinizi doğru belirleyin.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104