banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

18 Mart 2023 Cumartesi

Günlük Burç Yorumu
banner90
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Sevdiğin kişi ile sakin bir ortamda güzel kararlar alabileceğin bir gündesin. Yapacağınız planlar sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir bugün. O yüzden bugün sevdiğin kişiye vakit ayırmaya çalış. Bugün güzel yeniliklere açmalısın kendini. Gerek insanlarla arandaki muhabbet olsun gerekse kariyer ile alakalı kararlar olsun, bugün çok hoş etkilere açık olacaksın. Yeni şeylere karar vermek için güzel bir gündesin. Bugün birisi ya da bir durum sizi harekete geçirebilir. Olduğunuz yerden kalmak ve yeni oluşumlar için adım atmak adına kendinize yeni bir rota çizebilirsiniz. Bu içgüdüyü takip edin ve eylemsizliğinize bir son verin. Bugün alacağın haberler seni tahmin ettiğinden daha çok sevindirecek. Düşüncelerine sahip çıkabilirsen, yakın arkadaşlarınla arandaki anlamsız konular çözülecek. İdeallerini gerçekleştirmek istiyorsun. Çevren tarafından takdir edildiğini görebilirsin.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Aşk konusunda ne beklediğini fark edeceğin bir gün olacak. Bugün ilişkilerden ne istediğini bileceksin ve ona göre kendine farklı bir yol çizeceksin. Eğer hayatında birisi yoksa bu beklentilere göre yeni kişilerle tanışman daha da kolaylaşacak. Sakin ve huzurlu bir güne merhaba de. Etrafında curcuna varsa bile kafanda bazı şeyler çok sakin olacak. Kolay kolay rahatsız edemeyecek insanlar seni. Bu keyifli günün tadını çıkarmaya bak.  Uzun zamandır bitirmeyi başaramadığınız projelerinize dair olarak yeni bir adım atacaksınız. Omuzlarınıza biriken yüklerden kurtulduktan sonra olaylara daha net bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Sert rüzgârlarda bir adım geriye çekilin ve iç benliğinizi gözlenmeyi deneyin. Açık fikirli oluşun bugün çıkmazda olan konularda sana kolaylık sağlıyor ve ilişkinde tutarsızlıkları görmeni kolaylaştırıyor. Yoğun iş temposuyla karşılaşacağın bugün tahmin ettiğinden daha yorucu geçebilir.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Duygularını daha kolay ifade edebileceğin bir gündesin. Bir ilişkiden ne istediğini belli edeceksin. Karşındaki insana beklentilerini ifade ettikçe aranızdaki uyum da giderek artacak bugün. Etrafındaki insanlarla arandaki farkı çok daha rahat algılayabileceğin bir gün. Bu durum, bazı mevzuları çözmende diğer insanların önüne geçmene vesile olacak. Kendini daha rahat ifade edebilirsin bugün. Bugün enerjinizin her zamankinden daha düşük olduğunu hissedebilirsiniz. Bu durum kendinizi ifade etme konusunda zorlanmanıza neden olabilir. Durumları ve olayları objektif bir şekilde değerlendirdiğinizde hayatınızdaki dramalardan bir adım geriye çekilebileceksiniz. Kendinizi anlamaya başladığınız bir döneme giriyorsunuz. Kendi işini yapan bir İkizler burcuysan, hukuki bazı süreçler stresli bir gün geçirmene neden olabilir.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Hayatında yeni şeylere yer açman gereken bir gündesin. Bugün öğreneceğin yeni şeyler veya alacağın yeni kararlar geleceğin için önemli olacak. O yüzden kendinle kalıp kafanı dinlemeye çalış bugün.  İşleriniz doğal akışı içinde yolunda akıyor ve kendiliğinden hallediliyor. Hiçbir çaba sarf etmeden işlerinizin yolunda gitmesi sizi hem mutlu edecek hem de bir o kadar şaşırtmanıza neden olacak. Duygularınız özellikle sakin ve istikrarlı, size onları tarafsız bir bakış açısıyla gözlemleme ve değerlendirme fırsatı veriyor. Bugün başarılarına gölge düşürecek hiçbir olaya tahammülün olmayacak. Kurallarını net bir şekilde ortaya koyman, seni olduğundan daha sert gösterebilir. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, katılacağın davette tanışacağın kişiyle yapacağın sohbet sonrası duyguların harekete geçebilir.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Sevdiğin kişi ile birlikte yapmak istediğiniz aktiviteleri planlarken biraz zorlanabilirsin bugün. Bu konuda çatışmak yerine ortak bir zemin bulmak ve sakin kalmak senin için çok daha keyifli bir gün demek olacak. Bugün senin için güzel bir gün olacak. İnsanlarla iletişiminde veya kariyer ile alakalı durumlarda istediğin gibi sonuçlar alabileceksin. Sadece gün ortasında enerjinin tükenmemesine dikkat et. Uzun zamandır sosyal anlamda kafanızı kurcalayan br duruma karşı net bir tavır göstereceksiniz. Karar verme aşamasındayken duygularınızı geri plana bırakarak daha mantıklı bir şekilde harekete etmeyi seçebilirsiniz. İş yerinde birtakım konuşmalara şahit olabilir, kendine anlamsız imalar yapıldığını duyabilirsin. Açık sözlü oluşundan dolayı çalıştığın durumla ilgili memnuniyetsizliğini dile getirmekten çekinmeyeceksin. Akşam arkadaşlarınla organize ettiğiniz planın iptal edilmesi, dışarı çıkmana engel olmayacaktır, bir arkadaşına kahve içme davetinde bulunabilirsin.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Sevdiğin kişiyi daha iyi tanımanın bir yolu, bazı mevzuları birlikte çözmeye çalışmanızdan geçebilir. Bugün sevdiğin kişinin meseleleri halletme yollarını keşfedebilirsin. Bu insanı daha iyi tanımana vesile olabilir bugün, algılarını açık tut. Hayatına yeni insanlar girebilir bugün. Yeni dostluklar edinmek ve daha keyifli ortamlarda bulunmak gününün çok daha güzel geçmesini sağlayacak. Bu enerjiden en iyi şekilde yararlanın ve hayatın karşınıza çıkarttığı fırsatları değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Bugün iş yerinde üzerinde çalıştığın projenle ilgili ufak aksilikler yaşayabilirsin. Soğukkanlı ve çözüm odaklı olman, sorunların üstesinden gelmeni kolaylaştıracak. Hayatının düzene girmesine engel olan ne varsa her şeyi düzene sokmaya kararlısın. İyi gitmeyen bir evliliğe ya da ilişkiye sahipsen bir şans daha vermeyi düşünebilir, bu anlamda olumlu bir konuşma yapabilirsin.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Hayatında bazı şeylerin değişmesini istiyorsan bugünden hareket etmen gerekecek. Kendine ve isteklerine zaman ayırıp kendin için yeni bir strateji oluşturabilirsin bugün. Yeni ve daha güzel fikirler havada uçuşacak bugün.

Sosyal ve ikili ilişkilerinizde atacağınız adımlara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Aşk bugün sizin için idealize edilmiş bir peri masalı haline bürünüyor. Birbirinize duyduğunuz sıcaklık, şefkat ve yüksek saygı herkes tarafından görülebilir. Başarıyı elde etmek ve hedefine ulaşmak için daha fazla mücadele etmen gerektiğini anlayabilirsin. Çalışma ortamındaki hırs ve rekabetin neden olduğu kötücül davranışlar karşısında, gardını alabilirsin. Bugün alacağın bir davete katılmak seni rahatlatacak ve eğlendirecek. Kendinle ilgili alacağın kararlar, ruhuna iyi gelecek.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Sevdiğin kişi ile arandaki güzel durumun kalıcı olması için yeni kararlar alabilirsin bugün. İkiniz de birbirinize olan aşkınızı çok daha fazla takdir edeceksiniz. Bugün birbirinizin kıymetini iyi bileceksiniz. Hayatın ve ne istediklerinle ilgili yeni kararlar alabilirsin bugün. Bu durum sevdiğin kişilere arandaki iletişime yansıyacak. O yüzden kendini ifade ederken daha dikkatli kelimeler seçmelisin. Bugün gündeminizde ruhsal aydınlanma durumu söz konusu. Büyük bir huzur arayışı içindesiniz. Bugün ikili ilişkilerde attığınız adımların karşılığını gelecekte alacaksınız. Gerçek aşkı bulmanız için mükemmel bir zamanlama! Etrafınıza daha dikkatli bir şekilde bakmalısınız. Sezgilerinin seni yanıltmadığını bir kez daha anlayacaksın. Çok ilginç haberler alabilir, bir anda gündeminin değiştiğine şahit olabilirsin. Aile üyelerinin biriyle ilgili alacağın sağlık haberi canını sıkabilir.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Sosyal hayatında değişimlerin yaşanacağı bir gün olacak. Bugün hem arkadaşlıklarında hem de aşk hayatında beklenmedik gelişmeler olabilir. Güzel ve keyifli enerjilere kendini açmalı ve değişime direnmemelisin bugün.

Bugün kariyer ve işle alakalı konuların gündem olduğu bir gün olacak. Aylarca belki de yıllarca süren çabaların sonunda nihayet kariyer anlamında başarılar elde ediyorsunuz. Bu başarılı adım sayesinde karşınıza daha iyi fırsatların çıktığını göreceksiniz. Araştırmak, irdelemek ve sorgulamak bugün önemli işlerin arasında ancak bu durum kafa karışıklığı yaratabilir. Bazı şeyler senin arzu ettiğin gibi ilerlemeyebilir. Hiç beklemediğin sorumluluklar, bazı meseleler uzun saatler evde adeta mesai geçirmene neden olabilir. Akşam saatlerinden rahatlamak ve dinlenmek için programını isteklerine göre şekillendireceksin.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Daha çok sosyal olacağın bir gün. Bugün insanlarla arandaki muhabbet hiç bitmeyecek gibi. Sakin ve huzurlu yapın, insanların seninle daha fazla vakit geçirmesini isteyebilir bugün.  Kendinizi ifade etme konusunda daha resmi bir dile yönelmeniz gerekecek. Bugün ilgi alanlarınızla ilgili olarak atacağınız bir adımla birlikte kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. İşlerinle alakalı kaygılı davranmak yerine görüşmelerini ertelemeden üzerinde durursan, sana çok daha faydası olacak. Aileni, huzursuzluk yaratan akrabalarından uzak durmaları konusunda uyarabilirsin. Eğer kardeşi olan bir Oğlak burcuysan, bugün akşamüstünü onunla ya da onlarla geçirebilirsin. Uzun zamandır ihmal ettiğin alerjin yeniden nüksedebilir.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Gerçek duygularını saklamaman gereken bir gün. Hoşlandığın bir insan varsa ona bu durumu belli etmelisin. Bir şeyleri içinde saklamak seni çok daha fazla yoracak. Bugün, hayatında yeni bir dönemin başladığını daha rahat hissedebilirsin. Yeniliklere açık olmak bir Kova için zor değildir. O yüzden bu dönemin ne kadar keyifli geçeceğini de bugünden fark edebilirsin. Enerjin yüksek olacak. Bugün tamamen maddi ve finansal konuların etkili olduğu bir gün olacak. Gündeminizde maddi konular yer alırken bir yandan da duygularınızı gözden geçirmek isteyeceksiniz. Artan bir öz-değer duygusuyla birlikte hayallerinize yönelik olarak kesin adımlar atacaksınız. Bugün maddi konularda daha fazla mesai harcayabilirsiniz. Bütçenizi oluşturup yatırım yapmak için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İşlerinizdeki teknik konulara dikkat edin.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün senin için güzel geçecek. Konuştuğun insanlarla ve odaklandığın konularla kendin için daha güzel sonuçlar elde edebileceksin. Kendini rahatça ifade edecek ve sakin kalarak günün keyfini çıkaracaksın. İkili ilişkilerinizle alakalı olarak geleceğe yönelik ciddi planlarınız varsa şu anda adım atmak için en doğru zaman! Aşkın hayatınızı sarıp sarmalayan enerjisine güvenin ve sizi mutlu etmesine izin verin. Bugün üzerindeki baskılara boyun eğmemekten yanasın. Sık sık fikirlerin yüzünden sorun yaşadığın çalışma arkadaşlarına karşı daha net bir tutum sergileyeceksin. Kariyer yaşantın ile ilgili önemli bir karar sürecinden geçiyorsun. Mevcut işinden daha iti bir teklif alabilir ve bu duruma fazlasıyla heyecanlanabilirsin. Karar sürecinde aceleci olmayacaksın.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2023, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104