banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

24.01.2023

Günlük Burç Yorumu
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Cömert bir ruh hali içinde olacaksınız. Çocuklarınıza özel bir ürün almaya karar verebilirsiniz. Ya da özel biriyle şık bir restoranda bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Sevdikleriniz için özel bir şeyler yapmaktan zevk alıyorsunuz. Kovaların büyük bir kalbi vardır, tıpkı sizin gibi. Başkalarına olan sevginizi büyük şekillerde ifade etmeyi seviyorsunuz. Sadece kendinizi çok fazla masraf yapmamaya dikkat edin. Gözünüz kredi kartı bakiyenizde olsun.

Her şeyden çok güçlü duygularınız, sahip olabileceğiniz çok dar kafalı zihinsel durumunuza karşı geliyor. Başkaları tarafından manipüle edilmediğinizden emin olun, belirli bir şekilde davranmanız gerektiğini düşünün. Çekimleri aradığınızı unutmayın. Hiçbir şey bu noktada mantıklı görünmüyorsa, bunalmamaya çalışın. Derin nefes alın ve sakin olun. Her şey yoluna girecek. Günün enerjisiyle uyumlu şekilde akıp gitmek için bazı düzenlemeler yapman gerekebilir.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Cazibeniz bugün yüksek olacak, bu yüzden biraz eğlenin! Önce güvenini kazanmak için çekici bir meslektaşınız ya da platoniğinizle flört edin. Daha sonra bu taktikleri gerçekten hoşlandığınız kişinin üzerinde deneyin. Bir süredir birinden hoşlanıyor olabilirsiniz, bu kişiyle bugün konuşmaya çalışın ve onu bir yere davet etmekten korkmayın! Komik, arkadaş canlısı enerjiniz ön planda olacak ve güçlü bir manyetik atmosfer yaratacak. Her zaman yeni şeyler öğrenmekten hoşlanırsınız. Bugün bazı yeni beceriler ya da bazı yeni bilgiler toplamakla meşgulsünüz. Evde bir proje üzerinde çalışıyor olabilirsiniz ve üzerinde çalıştıkça kendiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Evinizi yenileyebilir, bilgisayarınıza yeni sistemler yükleyebilir veya bir marangozluk projesi üzerinde çalışabilirsiniz. Gün boyunca, ilham bulacak ve yaptığınız şey hakkında gerçekten heyecanlı hissedeceksiniz.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Daha fazla baskı yapamayacağınızı düşündüğünüzde, kendinizi zor durumda bırakıyorsunuz. Bazı açılardan, patlamaya hazır bir bomba gibisiniz. Katılacağınız fiziksel bir aktivite bulun, sizi meşgul edecek ve içinizdeki muazzam enerjiyi dışarı atmanızı sağlayacak bir şey. İşler hayatınızda zor bir zirveye geliyor, özellikle başkalarıyla iletişim söz konusu olduğunda. Sevdiğiniz birine karşı öfkeye kapılmadan önce kendinizi sakinleştirmenin ve duygularınızla baş etmenin bir yolunu bulun. Her şeyin doğru bir şekilde düşünülmüş ve planlanmış olduğunu düşündüğünüzde, birden yolunuzda başka bir engel belirir. İlk tepkiniz, küplere binmek olabilir. Bir öfke durumunun hiç kimsenin durumuna yardımcı olmayacağını unutmayın. Her zaman her şeyi kontrol edemeyeceğinizi fark edin. Sürprizler olmak zorunda. Gerçekten planlayabileceğiniz şeyi planlayın, ancak iş yerinizde çoğu zaman amaçlarınızın tam tersi olarak çalışan bilinmeyen güçlerin olduğunu unutmayın. Dikkatli olun!

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Büyüleyici kişilerden kendinizi alıkoymayın. Şu sıralar dikkat çekme ve fark edilme potansiyeliniz yüksek. Bir konuşma veya önemli bir sunum yapabilirsiniz. Kendinizi cesur bir şekilde ifade etmekten ve tutkulu olduğunuz konularda fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeyin. Eğer yapabilirseniz, bu enerjiyi iş hayatınızda daha pozitif bir yöne çevirebilirsiniz. Yeni bir program ortaya koyabilir veya fikirlerinizle meslektaşlarınızın moralini yükseltebilirsiniz.

Her türlü yaratıcı proje için güzel bir gün. İşinize yansıtabileceğiniz bazı fikirler olabilir. Onları yazmaktan veya başkalarıyla paylaşmaktan korkmayın. Aklınız mükemmel planlarla dolu. Bu enerjiyi boşa harcamak ayıp olur! Bu fikirleri yakalamaya ve tutmaya çalışın. Bu şekilde, doğru zaman geldiğinde onları kullanabilirsiniz. Kimliğinde bir miktar değişim yaşanabilir; bu tanıştığın insanlar yoluyla veya giriştiğin eylemlerle olabilir.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Daha otoriter bir rol üstlenmeniz gerekebilir. Bir proje için sizin tavsiyelerinize ihtiyaç olduğunu fark edebilirsiniz. Buna kayıtsız kalmayın ve insanların hata yapmalarına izin vermeyin. Gerekli becerilere sahipseniz, devreye girin ve sorumluluğu alın. Ya da aile üyeleriniz bir etkinlikte bir araya gelmeye çalışıyorlarsa, kendinizi organizatör rolüne sokmak isteyebilirsiniz. Sevdikleriniz için yemekleri, eğlenceyi ve yolculuğu koordine edebilirsiniz.

Heyecanlanın, çünkü bu harika bir gün olacak! Her şey yolunda gidecek; sanki yenilmez gibisiniz. İşte, ekip üyeleri sizi lider olarak görecek. Evde, aile üyeleri şükran ve şefkatini size gösterecek. Bir insan daha ne isteyebilir ki? Bu şansı kumarhanede değerlendirmek konusunda cezb edilirseniz, işin heyecanından etkilenmeyin. Siz zaten kazandınız. Gerçekten her şeye sahipsiniz. Tadını çıkarın! Bu parlayan anı kazandınız.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Büyük ölçüde aşk hayatınızın yoğun olacağı bir döneme başlıyorsunuz! Taze yeni fikirler sunarak bu dönemin tan anlamıyla tatmin edici olmasını sağlayın. Bu zevklerin eskimesine izin vermeyin. Önünüzde romantizmin bol olacağı bir zaman var. Örneğin, baş başa küçük bir yolculuk yapmak için iyi bir zaman olabilir. Bir ilişkiniz yoksa da, sıradışı ve ilginç bir insanla tanışabilirsiniz. Her durumda ilgi odağı olmaktan korkmuyorsunuz. Aslında, doğuştan bir lider olabilirsiniz, ama liderlerin iyi bir organizasyon anlayışına ihtiyacı vardır ve bu sizin üzerinde çalışmanız gereken bir şey. Organize olmak için bugün biraz zaman ayırın, böylece diğer insanlara karşı otoriteniz sorgulanmayacak. Sonuçlar çok cesaret verici olacak! Günün enerjisi seni öyle asabileştirecek ki insanlar ne yapacağını bilemeyecek. Göksel açıların etkileri hayatına patlama derecesinde yoğunluk getirecek ve sen de yapman gerekenleri planlamak gibi bilgece bir davranış sergiliyor olacaksın.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Depresyon sizi bugün etkileyebilir, çünkü bir iş seyahati nedeniyle geçici olarak sevdiklerinizden ayrılabilirsiniz. Bununla birlikte, telefonunuzu açık tuttuğunuzdan emin olun! Sevgilinizin sizi aldattığını düşünerek kendinize işkence etmeyin. Böyle bir şey olmayacak! Yolculuğunuzu mümkün olduğunca iyi geçirin. Bugün olduğu gibi geri döndüğünüzde de çok eğleneceksiniz! Hiç düzgün bir şekilde açıklanmamış olan işi yapmak için size bir görev verildi mi? Eğer öyleyse, kendinizi kayıp hissediyor olabilirsiniz. Ne yapmalı? Bu işi atayan kişiye geri dönmek ve daha fazla ayrıntı istemek en iyisidir. Bu geçici olarak alçakgönüllülük göstermek demek olabilir, ama unutmayın: aptalca bir soru sormak aptalca bir hata yapmaktan daha iyidir! Ne yapmanız gerektiğini tam olarak bilene kadar ilerlemeyin. Günün sonunda dinlenmek kendini biraz şarj etmek isteyebilirsin.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Büyük dönüşümler sırasında (Tıpkı şu an yaşadığınız gibi), nereye gittiğinizi tam olarak görmek her zaman kolay değildir. Kariyeriniz ya da aşk hayatınız için gelecek planlarını tartışmak konusunda biraz tereddütlü olabilirsiniz. Bugün, umutlarınızın size yol göstermesi oldukça muhtemel. İnsanlara hislerinizi anlatmanızın hiç bir mahsuru yok.

Hayatınızı değerlendirmeye almak isteyebilirsiniz. Belki de kariyeriniz açısından işleriniz doğru yönde gitmiyormuş gibi hissediyorsunuzdur. Meditasyon yapmak ve gerçekte ne yapmak istediğinizi anlamak isteyebilirsiniz. Sadece başkalarını memnun etmek için bir şeyler yapmayın. Sizi mutlu edecek seçimler yaptığınızdan emin olun. Kariyer planlarınızı veya ilişki hedeflerinizi, gerçek size uyacak şekilde ayarlayın. Günün enerjisi sayesinde her şeye hazır ve istekli hissedeceksin. Radikal yaklaşımlarına bağlı olarak, kendini biraz kontrol altında tutman gerekebilir.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Diğer insanlar bugün sizin için özel önem arz ediyor. Arkadaşlıktan iş ortaklığına kadar her türlü ilişkinin yanı sıra, romantizmin de aklınızda olması muhtemel. Bugün insanlarla olan etkileşimlerinizin sıcak, samimi ve destekleyici olacak, ayrıca romantik duygular masalsı bir seviyeye ulaşıyor. Ancak, herkesi olduğu gibi görmeye ve idealize edilmiş görünümlerine aldanmamaya çalışın. Günün sunacağı bütün olasılıklara kendini açık tut. İnsanlara ve eylemlerine karşı yargılayıcı olmayı bıraktığın takdirde karşına ne kadar muhteşem fırsatlar çıktığına şaşıracaksın. Şimdi sosyal ve eğlenceli olma zamanı. Kelimelerin gücü bugün oldukça yüksek, o yüzden onları dikkatli kullandığına emin ol. Bugün iki yoldan gideceksiniz. İkisi de ruhani ve meditasyonla ilgili, kendinize iyi bir arkadaş bulabilir ve memnuniyetsizliklerinizi paylaşabilirsiniz.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bütün gün kafanızda nelerin olacağıyla ilgili çok ayrıntılı bir liste olsa da, işler kesinlikle bu şekilde ilerlemeyecek. Beklenmeyen olayların aniden meydana gelmesi muhtemel, bu nedenle bilinmeyen şeylere zaman ayırdığınızdan emin olun. Her ayrıntıyı hesaba katmaya çalışsanız da, hayatınızın her alanının kontrol edemezsiniz. Bu nedenle hayal kırıklığına uğramak yerine, yolunuza ne çıkarsa çıksın akışına bırakın. Günün enerjisi sadece ilişkilere odaklanmana sebep olacak. İnsanlarla ilişkiler geliştirmek kolay değil. Bir ilişkide, herhangi birinin taleplerini anlamak zor olabilir. Dahası, başkalarının istekleri seni etkileyebilir veya seni yolundan saptırabilir. Şunu göz önünde bulundur: Bir ilişkide ne kadar az istekte bulunursak, o ilişki o derece esnek ve derin olur! Bugün dışarıda zaman geçirmek isteyebilirsiniz, belki parkta bir yürüyüş olabilir. Bunu yapmanın en iyi yolunun bir süreliğine kendinizden uzaklaşmak olduğunu düşünebilirsiniz.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Diğer insanlar, bugün ortaya çıkan olaylarda büyük bir rol oynayacaklar. Muhtemelen, başkaları ile yakın iletişime geçmek çok önemli olacak ancak buna rağmen, oldukça yalnız hissedebilirsiniz. Büyük bir grup içinde bile, kalbiniz yalnızca bir kişi ile sıkı sıkıya bağlı kalmayı isteyebilir. Böyle bir günde, kavgacı güçleri bir kenara bırakıp metin olmanız en iyi olacak. Hızını azaltın. Ateşe atlamadan önce düşünün. Sizin ihtiyatlı ve spontane olmak istediğiniz yerde içinizde bir çatışma meydana gelebilir, ancak iyi hazırlanmış planlarınıza sadık kaldığınızda işlerin daha iyi olacağını fark edeceksiniz. Bu senaryoyu özellikle ilişkileriniz ve tüm romantik karşılaşmalarınızda doğru olduğunu göreceksiniz. Eylemleriniz hakkında gerçekçi olun. Günün teması: “yavaş ve istikrarlı olan yarışı kazanır”. Son zamanlarda enerjin inişli çıkışlı ve modun da öyle. Bugün daha dengeli hareket etmelisin. Yeni bir plan hazırla ve bu plana bağlı kal. Zihnin berrakken ve içsel olarak pozitif hissediyorken, daha oturaklı bir zaman dilimine giriş yapmalısın. Enerjiyi, işleri düzene sokmak için kullan.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Böyle günler, sizi hayatınızın daha önce tereddüt etmiş olabileceğiniz alanlarında hareket etmeye zorlar. Mutluluk hayali kurmayı bırakmanın zamanı geldi. Dışarı çıkıp yapmanız gerekenleri yapma zamanı! Ulaşmanıza ramak kaldı. Hayat şu anda sizin için temelde harika görünmekle birlikte, bugün kendinizi biraz dışarda kalmış hissetme ihtimaliniz çok yüksek. Bu durum muhtemelen stres, sinirsel gerilme ve fazla çalışma nedeniyle olabilir. Bazı görevleri veya projeleri gerçekleştirmedeki gecikmeler, kendinizi sinirli ve biraz da olsa huysuz hissetmenize neden olabilir. Belki de sürekli geciken projelere konsantre olursanız en iyisi olur - o zaman yarın diğerlerine geri dönebilirsiniz. Bunu düşün! Unutmayın, belirsizlik büyümenin habercisidir. İçinizdekilere güvenmeseniz de, bugünkü atmosfer sizi bunu yapmaya zorlayabilir. Devam edin, bu hoş bir değişim olacak!

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2023, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104