banner6

Pvp Serverler oynarken kaliteli sunucularda oynayın

banner37

Pvp serverler'in kurucuları direk olarak yüksek meblağlar vererek sunucular satın almıyor. İlk kuruldukları zaman test aşamasında olmasından dolayı gereksiz yere büyük sunucular alınmamaktadır.

Pvp Serverler oynarken kaliteli sunucularda oynayın
banner8

Pvp serverler'in kurucuları direk olarak yüksek meblağlar vererek sunucular satın almıyor. İlk kuruldukları zaman test aşamasında olmasından dolayı gereksiz yere büyük sunucular alınmamaktadır. Pvp serverler de sunucuları küçük olduğu zaman elbette kullanıcı sayısı da az oluyor ancak o zaman da gelen kullanıcı sayısı çok daha az oluyor. Bu kadar az kullanıcı olmasından dolayı sunucu ücretleri de fazla olacağı için herhangi bir ekstra fazla para verilmiyor. Sunucu genişlemesi olayı ise reklamlar yapıldığı zaman işler rayına oturduğu zaman meydana gelir. Sunucular genişlediği zaman da oyuncu kapasitesi bir hayli artıp oyun içi akış daha fazla oluyor. Oyunda donmalar ve takılmalar da olmayacaktır. Sunucu ne kadar kaliteli olursa oyun içerisinde akış da o kadar kaliteli olur. Kurucular reklamların getireceği kullanıcı sayısının çok fazla olmasından dolayı bu konuda hemen sunucu genişletilmesi yapılıyor.

banner134

Çeşit Çeşit Kaliteli Pvp Serverler

Pvp serverlerin her birisi farklı domain farklı sunucular derken her birisinin kalitesi birbirinden farklı olup kalitelerinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Kalitesiz olanların da kaliteli olanların da her birisinin kendine has oyuncuları vardır. Sunucuların kaliteleri alınırken değil de sorun yaşandığı zaman ortaya çıkmaktadır. Para alınırken veya hizmet verilirken değil de sorun yaşandığı zaman mesajlara cevap bile vermeyen sunucular vardır. Bu tür sunucuları wslik serverler sitemiz olan Wslikserverler.com da bulabilirsiniz.

Editsiz metin2 pvp serverler tercih ediniz.

Metin2 pvp serverler ayarları vardır bu ayarlar ile çok  uğraşıldığı zaman bazı pack dosyaları değiştirildiği zaman oyuna ekleme çıkarma yaparken oyunu bambaşka hale getiren kurucular bu oyunları metin2 pvp serverler editli kategorisinde yayınlanmakta. Editsiz olanlar da herhangi bir değişiklik olmayıp direk olarak orijinale yakın olarak tasarlanmıştır. Orijinale yakın olan bu oyunlar da yine bir takım değişlikler olsa da editli olan pvp serverler kadar olmaması nedeniyle böyle bir kategori ayrımı yapılmıştır. Editli metin2 pvp serverler de oynamak isteyenler yukarıdaki adres içerisinden yüzlerce editli adrese ulaşabilecektir. Herhangi bir problem olduğu zaman da kuruculardan kısa süre içerisinden yardım alabilir. Yorumlara bakarak da çözümlere ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88