Yıllardır açık olan Pvp serverlerde oynayın!

banner37

Bir övünç kaynağımıdır derseniz bir kurucu için yıllarca bir pvp serveri kontrol etmek ve karşılaşılan tüm sorunlarda hilelere karşı yıllarca mücadele etmek oldukça övünesi bir durumdur. Kurucular kendilerinden ve maddi durumlarından fedakarlık etmezlerse değil yıl saat bile açık kalamayacaktır.

Yıllardır açık olan Pvp serverlerde oynayın!
banner90
banner8

Oldukça fazla fedakarlık bekleyen pvp serverler istenilen ilgili alamazsa istenilen parayı da vermeyecektir. Uzun bir süre kesenin ağzını açıp pvp serverleriniz için elinizden geleni yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşin güzel tarafı ise artık günümüzde paylaşımcı olan kişilerin çok  olması ve aranılan hata çözümlerine rahat ulaşılabilmesi nedeniyle pvp serverler başarılı oluyor.

Profesyonel Metin2 Pvp Serverler de Oynayın !

banner134
Metin2 pvp serverler'e merakı olan bir oyuncuysanız deneyimli olan pvp serverler arıyorsanız hemen tıklayarak o adreslere ulaşabilirsiniz. Ayrıca birkaç tane değil yüzlerce pvp server ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Arasından artık kalitesi yüksek olanı size uygun olanı seçmek size kalmış. Bazı adresler deneyimli olmasa bile sundukları vaatler ile oyuncuları cezp edebilmektedir. Kullanıcı sayısı fazla olan adresler genelde karşılaşılan sorun karşısında hızlı , oyuncu isteklerini dikkate alan, lonca savaşları yapılmasına izin veren ve etkinlikler konusunda aksaklıklar yaşatmayan pvp serverler oluyor. Bu tür adresleri oluşturmanın yanı sıra adresleri adres yapmak yani oyuncuların uğrak yeri yapmak da bir marifettir. Tüm bu işlemlere bir de reklamlar ekleniyor yani anlayacağınız.

Pvp Serverler ve Metin2 Pvp Serverler İçin Nerelere Reklam Vermeliyim?

Reklam olayı bakıldığı zaman az orta ve fazlasıyla verim sağlayabilir. Bir eşyanın reklamının yapıldığı yer oldukça önemlidir. Şu şekilde açıklayalım. Metin2 pvp serverler üzerinden gidecek olursak bu adreslerin reklamlarını her yerde yapabilirsiniz. Birçok kurucunun tercihi genelde sosyal medya oluyor ancak sosyal medya üzerinde olanların hepsi metin2 oynamaya hevesli olan kişiler olmadığı için yeterince verim alamıyorsunuz. Asıl reklam yapılacak yer metin2 pvp serverlerin tanıtıldıkları adreslerdir.Bu adreslerin en popüleri olan Lisamt2.com tercihiniz olsun.Hatta ücretsiz olarak tanıtılan pvp serverler'in yanı sıra oy sıralamasına göre de oyunlarınıza daha fazla hit alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75