banner6

Iphone 7 tanıtıldı!

banner37

Teknoloji devlerinden Apple'ın yeni telefonu bu akşam saat 20:00'da San Francisco'da yapılan lansmanla tanıtıldı.

Iphone 7 tanıtıldı!
banner151

Iphone 7 ve iphone 7 plus'lar iki farklı siyah renk ile geliyor. Biri Jet Black diğeri ise sadece Black olarak isimlendirilmiş.

Ayrıca iPhone 7'lerin gri, altın rengi ve altın pembe renkleri de olacak. Home tuşuna da yeni bir özellik olarak basınca duyarlılık özelliği geldi. Artık Home butonuna baskı uyguladıkça farklı tepki alabilmek mümkün olacak. Bunun dışında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'lar su ve toz geçirmez yapıya sahip. 

Iphone 7'nin diğer özellikleri ise şöyle:

– 4 çekirdekli 64-bit A10 Fusion çipi ilk iPhone’un işlemcisinden 120 kat daha hızlı. Çekirdeklerden ikisi yüksek verimlilik için çalışacak. Böylece yüksek işlemci gerektirmeyen işlemler bu iki çekirdek tarafından yapılacak böylece pil ömrü daha verimli kullanılacak.
– iPhopne 7 dahili hafıza olarak 32, 128 ve 256 GB seçeneklerini sunuyor.

– İki arka kamera
– iPhone Home tuşu yeniden tasarlandı. iPhone 7 yeni home tuşu baskıyı duyarlı ve kullanıcıya geri bildirimde bulanabiliyor.
– Yeni bir kamera sistemi. Optik stabilize ile titreşim engelleme, P daha çok ışık alan lens, ` daha hızlı ve 0 daha verimli sensör dört renkli flash ve resim kalitesini 25 mili saniyede otomatik olarak yükselten akıllı görsel işleme yazılımı.
– Ön tarafta 7 MP HD camera, otomatik titreşim düzeltme
– 12 MP arka kamera, 6 elementli lens.
– iPhone 7 şimdiye kadar ki en uzun pil ömrünü sunacak. iPhone 6s Plus’a göre ortalama 1 saat daha fazla pil ömrüden faydalanılabilecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2016, 22:51
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110