banner6

Netflix, 2023'te 40 yeni oyunu sisteme ekleyecek

banner37

Netflix yeni oyunları kütüphanesine ekleyerek listeyi genişletiyor. Bu yıl 40 yeni oyun sisteme eklenecek.

Netflix, 2023'te 40 yeni oyunu sisteme ekleyecek
banner150

banner150 banner150

Netflix mobil oyun tarafına odaklanarak yelpazesini genişletmişti. Geçen yıl tam 55 mobil oyunu aboneleriyle buluşturan platform, büyük hedefler koymuş durumda. Netflix'in mevcut sunduğu oyunlarla ve bu yıl sonuna kadar sunulacak oyunlarla 100 kadar oyun ücretsiz bir şekilde abonelerle buluşacak.

NETFLIX DAHA FAZLA OYUNU SİSTEME EKLİYOR

Kendi oyun stüdyosunu da kuran Netflix, popüler oyunları da bünyesine katmaya devam ediyor. 

Netflix bir süre önce oyun işine girmiş ve bu konuda olan ciddiyetini de göstermişti. Şimdi Netflix abonelerinin erişebildiği yeni mobil oyunu TMNT: Shredder's Revenge'ı sundu. Nostaljik bir deneyim sunan oyun Ninja Turtles dünyasını özleyenlere geliyor. 

Netflix daha önce de Kentucky Route Zero ve Twelve Minutes gibi beğenilen oyunları kütüphanesine eklemişti. Vikings: Valhalla ve Hearts: Coming Home'a ek olarak bu yıl Terra Nil, Paper Trail, Ubisoft imzalı Mighty Quest: Rogue Palace gibi oyunlar da kütüphaneye geliyor. 

Monument Valley serisi Netflix Games'e gelecek. 2024 yılında Monument Valley ve Monument Valley 2, kütüphaneye eklenecek.

Söylendiği kadarıyla Netflix, kurduğu oyun stüdyosunda 16 oyun geliştiriyor. Toplamda 70 oyun geliştiren popüler platfrom, ilerleyen yıllarda çok daha fazla oyun üzerinde çalışmayı planlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104