Bu eğlence bir başka

Girne’de iki yıldır hizmet veren Odessey Club, bu yıl organizasyonlara imza atmaya başladı. Mekanın Direktörü Atakan Ersin Durmuş’un organize ettiği etkinlikler, yaz aylarında adından söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz gün Atakan Bey’le Girne’deki Lord’s Palace Hotel’de bir araya geldik. Güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Bu yıl eğlence severlere birçok süprizi olduğunu söyledi.

Yaklaşık 13 yıldır gece hayatının, eğlence sektörünün içinde olduğunu anlattı Atakan Bey… Eğlenmeye gelenlerin neler istediğini bildiğini belirtti…

Geçtiğimiz hafta mekanda Türkiye’nin en iyi aranjörlerinden Ozan Çolakoğlu’nu ağırladığını hatırlattı bana… Atakan Ersin Durmuş, şöyle devam etti:


“Ozan Çolakoğlu’yla ilk kez çalıştım. Gerçekten çok beğendik ve yine anlaştık. Bayramda yine bizimle olacak.

Mekanda bu yıl birçok değişlik yaptık gelen eğlenceseverlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Ben ve ekibim bunun en iyisini yapmaya çalışacağız”.

Bu yıl üç-dört kez ben de mekâna gitti. Gerek ses, gerekse görsel şovlarıyla mekanı çok beğendim. Önümüzdeki aylarda dünyaca ünlü isimlerin bu mekana geleceğini öğrendim… Şimdiden haberiniz olsun.

 

 

DJ Coşkuner hiç değişmedi

1980-1990’lı yıllarda Kıbrıs’ta eğlence sektörü şimdiki gibi değildi. O yıllarda ülkemizin en iyi DJ’lerinden Yusuf Coşkuner, sahne aldığı mekanlarda plaklardan müzik çalar, eğlence severleri çok güzel eğlendirirdi.

Plak dönemi kapandı, teknoloji geliştikçe eğlence sektöründeki sistem de değişti. CD’ler geldi geçti… Şimdiki sistemler hep bilgisayar üzerinden.


Yusuf Coşkuner, geçtiğimiz cumartesi akşamı Girne’de bulunan Cileo Bar’da kabin başına geçti. O yılların unutulmaz ismi yine kabindeydi. Performansından hiçbir şey değişmedi. Yine hayran bıraktı herkesi kendine. Yanında da yetiştirdiği DJ Ozzey ve DJ Bora vardı.
 

YORUM EKLE