banner6

2300 yılından geldiğini iddia eden adamın söyledikleri tüyler ürpertti

banner37

2300 yılından geldiğini iddia eden adamın söyledikleri tüyler ürpertti
banner99

Gerald Gardner, zaman yolculuğu yaparak 2300 yılına gittiğini iddia etti. Gardner, gelecekte dünyayı kimin yöneteceğini de açıkladı.

1988 yılında İngiliz Hükümeti’nde çalıştığını ifade eden Gardner, APEX TV'ye konuşarak 2300 yılına gönderildiğini ileri sürdü. Gardner, zaman makinesi ve gelecekteki yaşam ile ilgili ilginç bilgiler aktardı.

İnsanlığın geleceği için yapılan bir deneye katıldığını ve zaman makinesi ile 2300 yılına ışınladığını söyleyen Gardner, yolculuğu için 2.3 milyon sterlin harcadı. Zaman yolcusu makinenin 30 kilometre çapında büyük bir küre olduğundan söz etti. Kürenin içindeyken, bilincini kaybettiği için hiçbir şey hissetmediğini ekledi. Uyandığında ise büyük binaları olan bir şehirde uyandığını ve yüzen şehirler gördüğünü belirtti.

Şehirlerin anti yerçekimi teknolojisi ile havadan metrelerce yukarıda olduğunu vurgulayan Gardner, “24. yüzyılda yer çekimi önleme teknolojisi teknikleri bütün şehirleri havaya kaldırabilecek ölçüde mükemmelleştirildi. Şehirleri havada tutmanın en önemli nedeni ise çevre kirliliğini önleyebilmek olarak açıklandı” dedi.

banner134

"DÜNYAYI BİLGİSAYARLAR YÖNETİYOR"

24.Yüzyılda dünyanın tamamen kuralsız bir sisteme dönüştüğünü anlatan Gardner, “Şehirler tam donanımlı bilgisayarlar tarafından yönetiliyor. İnsanlığın tüm rehberleri bilgisayarlar. Eğer küçük bir suç dahi işlerseniz tüm gün çalışmanız gereken kamplara gönderiliyorsunuz. Kuralsız dünyada düzeni bozanların ise bilinçleri bilgisayara yükleniyor ve sonsuza dek sanal bir ortamda hayatlarını sürdürüyorlar.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104